Prevádzkarka (zástupca vedúceho prevádzky) v Šariš Parku

MART-SK, s.r.o.

ŠARIŠ PARK - Reštaurácie - Salaš - Penzión - Drevenice - Wellness, Železničná, 082 21 Veľký Šariš, S
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiac podľa schopností + odmeny + bonusy a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za chod a výsledky prevádzky Šariš Park*** vrátane všetkých reštaurácií, kuchýň, ubytovania, mäsovýroby a relax centra. Práca zahŕňa koordináciu nákupu všetkých vstupov, zodpovednosť za skladové hospodárstvo, uzávierky a inventúry, za optimalizáciu nákladov, organizáciu práce na pracovisku, organizáciu akcií a zodpovednosť za predaj tovarov a služieb.

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí za zaujímavé ohodnotenie podľa výsledkov, osobnostný rast, prácu v mladom a ambicióznom kolektíve a rôzne zamestnanecké výhody. Ostatné informácie o ŠARIŠ PARKu sú uvedené na www.sarispark.sk

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte mailom na [email protected] alebo poštou na adresu ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých si nevyberieme, ak neobdržia naše písomné stanovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

4

- prax min. 2 roky na pozícii prevádzkar alebo manažér reštauračného zariadenia,
- znalosť reštauračného softvéru Food600 a Hores výhodou,
- znalosť kalkulácií a ich tvorby, ovládanie búrania mäsa, praktická znalosť HACCP, znalosť toku tovaru a pravidiel na zabezpečenie korektnej tovarovej evidencie,
- varenie koníček a znalosť postupov pri varení,
- vzdelanie v príslušnom odbore,
- znalosť práce s PC,
- organizačné schopnosti a schopnosť kontrolovať,
- zákaznícky orientovaný prístup,
- komunikačné a predajné zručnosti,
- tímová spolupráca,
-spoľahlivosť a zodpovednosť,
-príjemné vystupovanie,
-samostatnosť,
-flexibilita (možnosť práce na zmeny a cez víkendy).

Sme vychýrené reštauračné zariadenie v rekreačnom komplexe ŠARIŠ PARK. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Ponúkame chutnú domácu stravu, šarišské a rusínske špeciality, rodinné recepty, špeciality z vlastnej domácej mäsovýroby a z vlastnej múčnej výroby. Takisto ponúkame ubytovanie v penzióne alebo v tradičných dreveniciach, wellness centrum a množstvo doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3849172  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac