Čašník/čašníčka - pomocná sila v obsluhe

MART-SK, s.r.o.

ŠARIŠ PARK - Reštaurácie - Salaš - Penzión - Drevenice - Wellness, Železničná, 082 21 Veľký Šariš, S
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
520 Eur - 700 Eur/mesačne podľa schopností a podľa počtu odpracovaných hodín + príplatky cez víkendy a sviatky + odmeny + bonusy a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitého kolegu/kolegyňu s príjemných vystupovaním do nášho kolektívu! Tvojou povinnosťou bude plniť všetky úlohy súvisiace s chodom prevádzky – obsluha a starostlivosť o zákazníkov vo všetkých reštauráciách areálu Šariš Park – prijímanie objednávok od zákazníkov, vydávanie nápojov a jedál, zabezpečovanie prípravy stolovania k spoločenským akciám, rýchly servis a maximálna spokojnosť zákazníkov. Hľadáme uchádzačov nad 18 rokov.

Stála pravidelná mesačná mzda.
Práca v príjemnom kolektíve a stabilnom prostredí.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšenie, prípadne na riešenie vzniknutých situácií.
Rôzne zamestnanecké výhody.

Žiadosť o prijate do zamestnania spolu so životopisom zasielajte mailom na [email protected] alebo poštou na ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých si nevyberieme, ak neobdržia naše písomné stanovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť a zodpovednosť,
- komunikatívnosť a predajné zručnosti,
- príjemné vystupovanie,
- samostatnosť,
- zákaznícky prístup,
- vzdelanie v danom odbore, prax výhodou,
- práca s pokladňou,
- ovládanie ďalších cudzích jazykov výhodou,
- flexibilita (možnosť práce na zmeny a cez víkendy),
- organizačné schopnosti.

Sme vychýrené reštauračné zariadenie v rekreačnom komplexe ŠARIŠ PARK. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Ponúkame chutnú domácu stravu, šarišské a rusínske špeciality, rodinné recepty, špeciality z vlastnej domácej mäsovýroby a z vlastnej múčnej výroby. Takisto ponúkame ubytovanie v penzióne alebo v tradičných dreveniciach, wellness centrum a množstvo doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3790425  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 Eur - 700 Eur/mesačne podľa schopností a podľa počtu odpracovaných hodín + príplatky cez víkendy a sviatky + odmeny + bonusy a ďalšie benefity