Recepčný/á Relax centra

MART-SK, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Šariš, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa:
- kontrola technického stavu prevádzky a zabezpečenie opráv a údržby,
- upratovanie všetkých priestorov - denná príprava na prevádzku,
- zabezpečenie bezproblémového chodu prevádzky Relax centra,
- dodržiavanie všetkých hygienických a zákonných noriem,
- získavanie nových zákazníkov,
- obsluha zákazníkov a obsluha pokladne,
- predaj služieb a správne zúčtovanie.

Predpokladaný pracovný čas od 13:00 -21:30 podľa rozpisu zmien.

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí za zaujímavé ohodnotenie podľa výsledkov, osobnostný rast v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcom a najväčšom hotelovo - reštauračnom a relaxačnom centre v regióne, prácu v mladom a ambicióznom kolektíve a rôzne zamestnanecké výhody.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte mailom na [email protected] .
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých si nevyberieme, ak neobdržia naše písomné stanovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zákaznícky orientovaný prístup,
- komunikačné a predajné zručnosti,
- znalosť programu Food600 výhodou,
- vzdelanie v príslušnom odbore,
- znalosť práce s PC,
- organizačné schopnosti a schopnosť kontrolovať,
- technické zručnosti,
- schopnosť poskytovania masáži výhodou.

Sme vychýrené reštauračné zariadenie v rekreačnom komplexe ŠARIŠ PARK. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Ponúkame chutnú domácu stravu, šarišské a rusínske špeciality, rodinné recepty, špeciality z vlastnej domácej mäsovýroby a z vlastnej múčnej výroby. Takisto ponúkame ubytovanie v penzióne alebo v tradičných dreveniciach, wellness centrum a množstvo doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3244575  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou