Čašník/čašníčka

MART-SK, s.r.o.

Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš, Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je obsluha hostí vo všetkých reštauráciách areálu Šariš Park. Čašník / čašníčka sa stará o starostlivosť hostí, prijíma objednávky od zákazníkov, vydáva nápoje a jedlá zákazníkom, pracuje s registračnou pokladňou a peňaženkou, zabezpečuje prípravu stolovania k spoločenským akciám, zabezpečuje rýchly servis a maximálnu spokojnosť zákazníkov a plní všetky úlohy súvisiace s chodom prevádzky. Vek uchádzača: minimálne 18 rokov.

Ponúkame prácu v príjemnom a stabilnom prostredí, zaujímavé a viacstupňové platové ohodnotenie a rôzne zamestnanecké výhody.

Žiadosť o prijate do zamestnania spolu so životopisom zasielajte mailom na [email protected] alebo poštou na ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých si nevyberieme, ak neobdržia naše písomné stanovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť a zodpovednosť,
- komunikatívnosť a predajné zručnosti,
- príjemné vystupovanie,
- zákaznícky prístup,
- vzdelanie v danom odbore, prax výhodou,
- práca s pokladňou a hotovosťou,
- ovládanie ďalších cudzích jazykov výhodou,
- flexibilita (možnosť práce na zmeny a cez víkendy),
- organizačné schopnosti.

Sme vychýrené reštauračné zariadenie v rekreačnom komplexe ŠARIŠ PARK. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Ponúkame chutnú domácu stravu, šarišské a rusínske špeciality, rodinné recepty, špeciality z vlastnej domácej mäsovýroby a z vlastnej múčnej výroby. Takisto ponúkame ubytovanie v penzióne alebo v tradičných dreveniciach, wellness centrum a množstvo doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3214552  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou