Vodič kamiónu úniové prepravy

MARSHALL, spol. s r.o.

Dlhá Lúka 1771, 96801 Nová Baňa, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1800 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie vozidla nákladnej dopravy v rámci Európskej únie
- plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom Mercedes Benz, MAN
- pracovný čas 4 týždne + 1 týždeň voľna
- nástup do práce výlučne na Slovensku (Nová Baňa, Trnava)
- dodržiavanie nahlásených pracovných turnusov a voľna
- automatické platenie mýta mýtnimi jednotkami a online
- vozidlá vybavené tankovacími kartami

Potrebné doklady :

- Vodičský preukaz skupín C, E
- Lekárska prehliadka
- Povinné psychotesty
- Doklad o školení vodičov (KKV)
- Karta vodiča

- pridelené vlastné vozidlo (Mercedes-Benz Actros Mp3; Mp4 alebo MAN TGX)

- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne k 10. dňu mesiaca

- slušné finančné ohodnotenie
- turnusové voľná
- stabilné zamestnanie
- dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
- motivujúce pracovné podmienky s plnou podporou z dispečingu, komunikácia v slovenčine
- zdravotná starostlivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava, Vodič, Kamión

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

1

zakladne ovladanie tabletu/navigácia/
znalosť geografie EU

Autodoprava, servis nákladných vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2928701  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 eur netto