Podpora finančného oddelenia - dlhodobá brigáda

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.4,5€ /h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ VŠ a rád/a by si nahliadol do fungovania finančného oddelenia v praxi? Hľadáš stabilnú a dlhodobú brigádu popri štúdiu VŠ?

Tvojou náplňou bude nasledovné:
- Výpomoc pri príprave reportov a finančných výstupov
- Vystavovanie faktúr
- Príprava zmlúv
- Zasielanie žiadostí na daňový úrad a sociálnu poisťovňu
- Zabezpečenie dennej administratívy pre finančné oddelenie
- Scanovanie a zakladanie dokumentov

Veľmi pekne ďakujeme za každý jeden životopis. Každému budeme venovať potrebný čas a po posúdení budeme kontaktovať vybraných uchádzačov na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Analytické myslenie
- Schopnosť vidieť veci v súvislostiach
- Schopnosť riešiť problémy
- Iniciatívnosť a proaktivita
- Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
- Znalosť sw. POHODA výhodou

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3738427  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.4,5€ /h