Predajca / Brigádnik značkovej predajne Lenovo

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o IT a chcel by si reprezentovať značku Lenovo?
Rád by si nabral skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi?

Ak si odpovedal áno, čítaj ďalej.

• Predaj produktov a služieb, obsluha zákazníkov, odborné poradenstvo v predajni
• Aktívny prístup k zákazníkom, prezentácia produktov, ponuka príslušenstva a doplnkových služieb
• Administrácia prijatých objednávok (sw. Pohoda)
• Práca s pokladňou

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

• Príjemné vystupovanie, prozákaznícky prístup
• Precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
• Znalosť portfólia produktov zn. LENOVO výhodou
• Znalosť obchodných zručností výhodou
• Prax so sw. Pohoda výhodou

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3397132  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€/h