Špecialista pre infraštruktúru

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Apollo Business Center II, Prievozská, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR (brutto) + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Ťa zaujíma svet IT, máš rád dobrý kolektív a zodpovedne si plníš svoje úlohy, radi ťa spoznáme na pohovore. V skupine spoločností budeš zabezpečovať nasledovné:

- Zabezpečovanie a správa vozového parku spoločnosti
- Prideľovanie a správa koncových IT zariadení pre zamestnancov
- Komunikácia s leasingovými spoločnosťami
- Komunikácia a riešenie poistných udalostí
- Správa telefónnych staníc, tlačiarní a kamerových systémov
- Evidencia a údržba hnuteľného majetku spoločnosti
- Vytváranie e-mailových kont pre zamestnancov spoločnosti a prideľovanie prístupov do relevantných softwarov
- Optimalizácia procesov správy, používania, evidencie a plánovanej údržby infraštruktúry spoločnosti

Naše benefity odzrkadľujú naše hodnoty:
Pre work - life balance a zdravie máme prichystanú možnosť home - office, sick days, ovocie na pracovisku, multisport kartu.
Záleží nám aj na psychickom zdraví, a tak sa zapájame do dobrovoľníctva, na pracovisku môžeš využiť konzultáciu a poradenstvo a samozrejme nechýbajú ani teambuldingy.
Vzdelávať sa môžeš na našom kurze anglického jazyka alebo množstvo interných, ale aj externých školení a konferencií, ktoré ti pomôžu stále rásť.

Ďakujeme za tvoj záujem. Ak spĺňaš naše požiadavky, budeme Ťa kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť so správou vozového parku a internej infraštruktúry firmy výhodou
Prehľad a orientácia v IT oblasti výhodou
Zmysel pre detail
Komunikatívnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, precíznosť
Znalosť ekonomického softvéru Pohoda výhodou

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2017929  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR (brutto) + ďalšie odmeny