Asistentka / Office Assistant

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o chod kancelárskych priestorov a zabezpečenie občerstvenia pre klientov
Starostlivosť o kuchynku spoločnosti (udržiavanie čistoty, údržba kávovaru, dopĺňanie občerstvenia)
Tlačenie a zasielanie faktúr klientom
Pošta - príprava podkladov, evidencia, preberanie
Skenovanie a viazanie dokumentov
Spracovanie a kontrola cestovných príkazov
Objednávanie kancelárskych potrieb, čistiacich prostriedkov, občerstvenia

Mobilný telefón
IT vybavenie
Jazykové kurzy
MULTISPORT karta
Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
Práca v mladom a dynamickom kolektíve a v rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické (Obchodná akadémia)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, precíznosť, zmysel pre detail

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2017306  Dátum zverejnenia: 16.10.2017