Obchodní poradce pro tradiční trh - Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno

Mars SR, kom. spol.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 1 150 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodejní poradce/obchodní zástupce:
· Zajišťuje permanentní dostupnost produktů ve svěřeném regionu podle platných merchandisingových pravidel
· Zajišťuje vystavení promočních aktivit
· Vyjednává a realizuje nadstandardní vystavení
· Řídí a rozvíjí externí spolupracovníky (MCHD agentury)
· Aktivně komunikuje s nadřízeným a kolegy v týmu
· Podává zpětnou vazbu o stavu svěřeného regionu
· Úzce spolupracuje s ostatními odděleními ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
· Odpovídající platové ohodnocení, fixní plat & 20% bonus
· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti, se značkami Snickers, Orbit, Pedigree, Whiskas apod.
· Možnost kariérního růstu
· Firemní automobil a mobilní telefon i k osobnímu využití, tablet
· Slevy na firemní výrobky
· 5 týdnů dovolené, sickdays
· Kurzy, školení, osobní růst
· Příspěvek penzijního připojištění
· Životní pojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Obchodní činnost

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Mars SR, kom. spol. je součástí jedné z největších rodinných společností, která po celém světě zaměstnává více než 77 tisíc spolupracovníků. Mars Incorporated působí v šesti obchodních segmentech, kterými jsou péče o domácí mazlíčky, čokoláda, výrobky Wrigley, potraviny, nápoje a Symbioscience.
Naše výrobky, na jejichž prodeji se budete podílet, jsou známé po celém světě a mimořádnou popularitu získaly i na českém a slovenském trhu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3750605  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 150 EUR/měsíc