Obchodní poradce pro tradiční trh - Bratislava a okolie, Stupava a okolie. Nitra, Topoľčany a Hlohovec; Zvolen, Krupina, Velký Krtíš, Sahy.

Mars SR, kom. spol.

Bratislava, okres Krupina, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Hlohovec, okres Nitra, okres Topolčany
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup: ihned
Region: Bratislava a okolie, Stupava a okolie
Region: Nitra, Topoľčany, Hlohovec
Region: Zvolen, Krupina, Velký Krtíš, Sahy

Zodpovedá za plnenie cílů platných pre dané časové obdobie v požadovanej kvalite určenej nadriadeným.
Zodpovedá za servis, predaj a exekúciu u zákazníkov MO a VO v zverenom regióne u zverených, nových a aj potenciálnych zákazníkov. Na predajniach nastavuje vysoký merchandisingový štandard, exekuuje marketingové aktivity, nastavuje systém objednávania tovaru tak aby zabránil OOS tovaru, primárne hľadá možnosti maximalizácie objemu predaja celého sortimentu spoločnosti. Jeho úlohou je nastavenie funkčnosti predaja a zásobovania v jeho neprítomnosti. Riadi činosť spolupracovníkov tretích strán. Monitoruje aktivity konkurencie a informuje o situácii na trhu.

Kľúčové činnosti – obchod a financie:
• Efektívne vyjednáva u zverených zákazníkov s cieľom dosiahnuť maximálneho predaja v súlade s internými pravidlami spoločnosti.
• Plánuje predaj po zákazníkoch a po segmentoch
• Plánuje a efektívne monitoruje potenciál vo zverenom regióne a prispôsobuje tomu svoju činnosť
• Zodpovedá za neprečerpanie zverených finančných budgetov.

Kľúčové činnosti – personálny manažment
• Hlavnou úlohou je plánovanie efektívnych návštev u zákazníkov. Iniciuje a navrhuje zmeny a úpravy nastavení ktoré vedú k jeho efektívnejšej práci na trhu a to z pohľadu exekúcie a aj efektívnosti návštev. Garantuje správne nastavenie dát vo všetkých interných databázach.
• Komunikuje s merchandisingovou agentúrou, nastavuje potrebný rozsah hodín na merchandising
• Zodpovedá za rozvoj svojích schopností

Kandidátom na uvedenú pozíciu ponúkame možnosť perspektívneho rastu v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a prácu v mladom kolektíve za zodpovedajúcich platových podmienok (služobné auto, telefón).

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodní činnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Nutné požidavky na pozíciu:
• Schopnosť rýchlej analýzy situácie a rýchlej reakcie ( akčné plány )
• Schopnosť organizovať, predávať, vyjednávať a kontrolovať
• Nutné prezentačné and komunikačné schopnosti
• Schopnosť viesť a ovplyvňovať kolegov a spolupracovníkov
• Schopnosť doťahovania zverených projektov do úspešného konca
• Tímový hráč
• Asertivita
• Časová flexibilita
• Pokoročilý užívateľ PC ( MS Excel ,Powerpoint,Word,Email klient ) a Handheld aplikácie
• Plne ukončené stredoškolské vzdelanie
• Vodičský preukaz sk. B

Mars SR je súčasťou jednej najväčších súkromných firiem na svete, Mars, Inc., ktorá sa zaoberá výrobou značkových cukroviniek, výrobkov určených ako krmivo pre domáce zvieratá a hlavných jedál.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3222892  Dátum zverejnenia: 23.10.2017