Logo MARRS, s.r.o.

Obchodný zástupca

MARRS, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
2 500 EUR/mesiac2500 EUR Výška platu je neohraničená, závisí od úspešnosti predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- telefonická, e-mailová komunikácia so zverenými zákazníkmi
​- dohadovanie obhliadok
​- cestovanie za zákazníkmi: obhliadka, konzultácie, predstavenie firmy, predbežné zameranie, tvorba cenovej ponuky, získanie zákazky
​- osvojenie si technických parametrov produktov, ktoré sú súčasťou firemných diel
​- efektívne samostatne riešiť špecifické požiadavky zákazníkov
​- databáza klientov, spracovanie dát
​- spoluúčasť na tvorbe a plnení plánov
​- účasť na poradách a školeniach

-reportovanie obchodných výsledkov nadriadenému

-monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít

- služobný telefón

- možnosť kariérneho rastu
- priateľský kolektív​

-flexibilný pracovný čas​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsot Excel - Pokročilý
Internet (e-mail,www) - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

5

​-príjemné a profesionálne vystupovanie​

-organizačné, komunikačné schopnosti

​- flexibilita, samostatnosť
​- pozitívny prístup k práci
​- odolnosť voči stresu
​- schopnosť prijímať rozhodnutia a zodpovednosť
​- technické myslenie, čítanie technických výkresov​

-ovládanie anglického jazyka výhodou nie však podmienkou

-ovládanie nemeckého jazyka výhodou kvôli pôsobeniu aj na rakúskom trhu

Obchodno stavebná spoločnosť zaoberajúca sa navrhovaním a montážou konštrukcií, presklených fasád , zastrešení, zasklievacích systémov , zimných záhrad a tieniacej techniky.

Kontakt

ID: 4797601  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac