Odborný pracovník pre realizáciu športových stavieb

MARO, s.r.o.

Podhradská cesta 2, 038 52 Sučany, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
od 1200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je realizácia športových stavieb a to realizácia športových povrchov, montáž oplotení z mantinelov a sietí a montáže detských a fitness prvkov. Práce sú po celom Slovensku. Zaučíme.
Pohovor sa uskutoční na sídle spoločnosti v Sučanoch.

Motivačné finančné ohodnotenie, príjemný kolektív, komfortné ubytovanie počas realizácie stavieb, serióznosť a čestnosť.

Informácie o výberovom konaní

Posielajte životopis na vystavba@marotrade.eu
Pohovor sa uskutoční v sídle firmy v Sučanoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, projekcia záhrad, stavebné odbory - nie je podmienka

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme flexibilného, pracovitého, manuálne zručného, technicky zmýšľajúceho, lojálneho a čestného pracovníka so zmyslom pre detail. Stavby sa realizujú po celom Slovensku.

Sme slovenská firma pôsobiaca na trhu od roku 2002. Máme veľa skúsenosti s realizáciou a stavbou športovísk. Do dnešného dňa sme ich zrealizovali okolo 700 po celom Slovensku. Rozhodnutia sa robia rýchlo a neustále napredujeme. Sme tím, ktorý má ťah na bránu na čele s jedným majiteľom firmy. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku http://www.marotrade.eu/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Podhradská cesta 2
038 52 Sučany
ID: 3155700   Dátum zverejnenia: 24.8.2017