Nákupca poľnohospodárskych komodít

MARKOM spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.000 Eur + provízia za splnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia nákupných operácií, zodpovednosť za realizované nákupy.
Schvaľovanie všetkých nákupných aktivít a rozhodnutí na oddelení.
Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi.
Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
Optimalizácia procesov za účelom podpory globálneho procesu nákupu.
Zabezpečenie efektívneho nákupu komodít a hľadanie nových dodávateľov.
Riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi.
Riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob.
Zabezpečovanie prípravy a realizácie obchodných prípadov v súlade s platnou legislatívou a smernicami.

Zaujímavá a motivujúca príležitosť v holandskej firme s 25 ročnou tradíciou
Samostatná a zodpovedná práca
Telefón
Laptop

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- dobrá znalosť práce MS Office (Word, Excel),
- prax v danom obore
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- aktívna, samostatná osobnosť
- zmysel pre systém
- skúsenosti s obchodnými rokovaniami, schopnosť vyjednávať
- schopnosť a chuť pracovať s vysokým pracovným nasadením
- samostatnosť, časová flexibilita
- veľmi dobré komunikačné schopnosti,
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Pre nášho klienta Mostert Oilseeds B.V. hľadáme hlavného nákupcu agro-komodít pre Slovenský trh.
Sme tím skúsených profesionálov v odvetví. Už viac ako 7 rokov naši poprední konzultanti pomáhajú firmám v poľnohospodárstve získavať do svojich tímov tých najlepších ľudí.
Naše skúsenosti sú ako na lokálnej tak aj medzinárodnej úrovni . Toto vytvára silnú synergiu, z ktorej naši klienti profitujú.

Už viac ako 25 rokov pôsobí spoločnosť Mostert Oilseeds BV ako spoľahlivý medzinárodný komoditný obchodník a spracovateľ pre poľnohospodárske výrobky. Špecializujeme sa na spracovanie repky olejnej, a predaj sójových bôbov, slnečnicových semien a ľanové semien. V súčasnosti hľadáme kvalitných obchodníkov pre strednú Európu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3742578  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000 Eur + provízia za splnenie plánu