Elektrikár Nemecko - Berlín, s ubytovaním

MarkMont,s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2/2023
16 - 18 EUR/hod.Priemerná hodinová mzda pracovníkov v rátane príplatkov a bonusov (od 16€/h v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme elektrikárov na práce v Nemecku, Berlín a okolie.
Komplet elektroinštalačné práce na novostavbách a rekonštrukciách.
Ťahanie káblov, frézovanie, osádzanie krabičiek, zapájanie spínačov, zásuviek a rozvádzačov.
Pracuje sa s výkresovou dokumentáciou.

Uprednostňujeme 2 členné partie, kde jeden pracovník ovláda nemecký jazyk, alebo samostatných zručných jednotlivcov.

- dlhodobá práca
- zabezpečené a hradené ubytovanie
- výhodné platové podmienky

Pracovné pohovory sa vykonávajú v Bardejove, alebo po telefonickom dohovore.
Životopisy zasielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v danom obore
- nemecký jazyk
- vlastné auto

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.
ID: 3899001  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.