Social Media Team Leader

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Záhorská Bystrica, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Od 1 700 EUR/mesiacVýška odmeny je flexibilná a bude upravená zodpovedajúc praxi a seniorite kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V  Markíze hľadáme novú posilu do nášho spravodajského Social Media tímu.

O čom je u nás práca Social Media Team Lead-ra?

➡️ People management - vedenie a riadenie 6-7 talentovaných jednotlivcov (plánovanie dochádzky, day-to-day operations).

➡️ Social Media Management - vytváranie komunikačnej stratégie, brainstormingy s tímom, sledovanie trendov, plánovanie príspevkov, reporting výsledkov, komunikácia s agentúrou pre community management. Zároveň, pod vedením Eli (Head of social media) a v spolupráci so spravodajskou redakciou budeš pracovať aj na tvorbe a úprave komunikačnej stratégie pre profily spravodajstva a publicistiky.

➡️ Brand awareness - ako leader špeciálnych projektov na sociálnych sieťach budete hrať kľúčovú úlohu pri budovaní povedomia o značke Televízia Markíza.

➡️ AdHoc - zvládanie rôznych výziev a nečakaných situácií, aj o tom je práca v médiách.

Ak je pre teba toto definíca "dream jobu", daj nám o sebe vedieť a staň sa súčasťou najmladšieho, ale najdynamickejšieho tímu v TV Markíza.

Okrem CV sa budeme tešiť aj na link na tvoju kreatívnu 30-sekundovú videovizitku :)

Čo ti ponúkame?
• Fresh, mladý a kreatívny team
• U nás sa nudiť rozhodne nebudeš
• Ocitneš sa v epicentre mediálneho sveta
• Spoznáš TOP profíkov
• Budeš mať možnosť pohybovať sa v štúdiách a to dokonca aj pri LIVE vysielaní
• Atmosféra „telky“ ťa doslova zhltne
• Možnosť nahliadnuť do zákulisia aj našich najväčších shows
• Možnosť kariérne rásť
• Voyo predplatné

Požiadavky na zamestnanca

Od ideálneho kandidát-a/ky očakávame:

• Min. 2 ročnú predchádzajúcu skúsenosť na podobnej pozícii (Social Media Management)
• Ovládanie toolov ako Premier či Photoshop (podmienkou)
• Zvedavca, ktorého prirodzene zaujíma aktuálne spoločenské dianie
• Kreatívnu dušu, ktorá je väčšinu času v online svete a vie, čo sú aktuálne trendy
• Fair play hráč-a/ku, ktor-ému/ej zodpovednosť koluje v žilách

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis