Corporate PR Manager

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Podľa dohody
Od 1 850 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➡️ Do nášho marketingového tímu hľadáme skúseného/ú kolegu/kolegyňu na pozíciu Corporate PR Manager.
➡️ Ako Corporate PR Manager, budeš zastrešovať tvorbu a exekúciu korporátnej komunikácie, rozvíjať vzťahy s médiami a novinármi, poskytovať im transparentné informácie a reagovať na žiadosti o vyjadrenia.
➡️ Kreativita, motivácia, tímovosť a prehľad o našich programoch, tvárach televízie, streamingovej platforme Voyo, ako aj schopnosť manažovať pridelené projekty vo všetkých fázach – to sú TOP kompetencie, ktoré od teba očakávame.

Ak si to zhrnieme, tvojou úlohou bude:
✔️ Tvorba a exekúcia korporátnej komunikácie
✔️ Príprava a exekúcia krízovej komunikácie
✔️ Príprava PR článkov, tlačových správ, oficiálnych stanovísk a iných textových materiálov
✔️ Rozvíjanie vzťahov a komunikácia s médiami a novinármi
✔️ Tvorba a exekúcia komunikačnej stratégie zverených projektov
✔️ Koordinovanie mediálnych výstupov a ich vyhodnocovanie
✔️ Vyhodnocovanie monitoringu médií a analýza dát
✔️ Tvorba mediálnych reportov

• Benefit paušál (Cafeteria/DDS) v hodnote 240€ ročne
• 4 dni voľna určených na spoločensko-zodpovedné (CSR) aktivity
• Narodeninové voľno
• 3 “sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky

• Neobmedzený prístup k tisícom kurzov na UDEMY
• Masáže na pracovisku, konzultácie so psychológom a ďalšie aktivity zamerané na well-being
• Finančné príspevky pri dôležitých životných udalostiach a odmeny za odporúčanie budúceho kolegu
• Voyo predplatné
• Možnosť home-officu 2x do týždňa a ak na dochádzanie využiješ auto, rozhodne oceníš bezproblémové parkovanie
• Príspevok na stravné máme aj počas dovolenky, “sick day“ či návštevy u lekára
• Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji
• Počas celého roka ťa čakajú súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie
• 50% zľava do FAJN klubu (fitness centrum), ktorý sa nachádza priamo v našom areáli v Záhorskej Bystrici
• MultiSport karta pre seba alebo svojho blízkeho (plne hradená zamestnancom za zvýhodnených podmienok)
• Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Od ideálneho kandidáta/-ky očakávame:
• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (žurnalistika, marketing, masmédiá, verejné vzťahy)
• Min. 3. ročné predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii
• Skúsenosti v oblasti krízovej komunikácie
• Schopnosť rýchlo reagovať a rozhodovať sa v stresových situáciách
• Excelentné komunikačné zručnosti a bezchybné ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom, perfektná štylistika
• Bezchybný verbálny prejav a príjemné vystupovanie
• Časová flexibilita, keďže práca na TV projektoch a komunikácia s novinármi sa neobmedzuje na pracovné dni

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis