Senior PHP Developer

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Podľa dohody.
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➡️ Sme inovatívny a dynamický digitálny tím v centre rýchlo sa meniaceho televízneho prostredia a hľadáme k nám nadšeného PHP Developera. V našom tíme dni nikdy nevyzerajú rovnako.
➡️ V kreatívnych oddeleniach je veľa skvelých nápadov, ktoré treba pochopiť, uchopiť a uviesť do života spolu s kolegami z IT tímu.

➡️ Výsledky tvojej práce môžu potešiť viac ako 35 miliónov používateľov, pretože naša práca nie je určená len pre Slovensko, ale aj pre Českú republiku a Rumunsko. Radi lámeme rôzne rekordy, či už v náraste počtu predplatiteľov alebo v objeme prenesených dát, ktorý teraz dosahuje 1 Tb/s.

Čo ťa na tejto pozícii čaká?
✔️ Podieľanie sa na celom životnom cykle vývoja webových stránok, aplikácií a API pre Markiza.sk, TVNOVINY.sk, Voyo a ďalších produktov, ktoré denne využívajú státisíce používateľov
✔️ Navrhovanie bezpečných, výkonných a škálovateľných riešenií
✔️ Odhadovanie práce a programovanie backendovej logiky, databázy a ďalších technológií
✔️ Práca v PHP7+ (Nette, Symfony), Redis, MySQL, ElasticSearch, RabbitMQ technológiách
✔️ Používanie štandardov PHPStan, UnitTest, REST API, procesov Azure Devops (úlohy) a GitLab (kód, nasadenie) a zásady SOLID

• Benefit paušál (Cafeteria/DDS) v hodnote 240€ ročne
• 4 dni voľna určených na spoločensko-zodpovedné (CSR) aktivity
• Narodeninové voľno
• 3 “sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky
• Neobmedzený prístup k tisícom kurzov na UDEMY
• Masáže na pracovisku a ďalšie aktivity zamerané na well-being
• Finančné príspevky pri dôležitých životných udalostiach a odmeny za odporúčanie budúceho kolegu
• Voyo predplatné
• Možnosť home-officu 2x do týždňa a ak na dochádzanie využiješ auto, rozhodne oceníš bezproblémové parkovanie
• Príspevok na stravné máme aj počas dovolenky, “sick day“ či návštevy u lekára
• Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji
• Počas celého roka ťa čakajú súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie
• 50% zľava do FAJN klubu (fitness centrum), ktorý sa nachádza priamo v našom areáli v Záhorskej Bystrici
• MultiSport karta pre seba alebo svojho blízkeho (plne hradená zamestnancom za zvýhodnených podmienok)
• Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť

Požiadavky na zamestnanca

Od ideálneho kandidáta/-ky očakávame:
• Intenzívne predchádzajúce skúsenosti s PHP - jazyk, rámce, návrhové vzory, Composer
• Skúsenosti s návrhom aplikácií a databáz, ladením výkonu, bezpečnosťou, princípmi návrhu a modelovaním
• Rutinná práca so systémom Git a GitLab (alebo podobným nástrojom)
• Znalosť ďalších technológií: Redis, Rabbit MQ, MySQL, ElasticSearch
• Zodpovednosť, spoľahlivosť a odhodlanie
• Schopnosť dodávať kvalitné výstupy v dohodnutých termínoch v tímovom prostredí

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis