Promo producer / Redaktor/ka televíznych upútaviek

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Podľa dohody
Od 1 600 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše kreatívne oddelenie hľadá k sebe nového kolegu/gyňu na pozíciu Promo producer - redaktor/ka televíznych upútaviek. Ak máš vášeň pre tvorbu promo videí a chceš sa podieľať na vytváraní najlepších promo kampaní pre našu televíziu, pridaj sa do nášho tímu. Ponúkame kreatívnu prácu s možnosťou vysokej sebarealizácie - uplatnenia vlastných nápadov a konceptov.
Hlavnou náplňou práce je príprava a spracovanie ideových, copywriterských, vizuálnych a zvukových koncepcií upútavkových kampaní.
Budeme sa tešiť na tvoje CV v anglickom jazyku spolu s ukážkou portfólia.

Čo bude tvojou úlohou?
• réžia a strih televíznych upútaviek a ďalších audio + video materiálov
• zabezpečovanie kreatívnych služieb pre všetky kanály TV Markíza (vrátane Voyo)
• archivovanie vyrobených materiálov za účelom ich opätovného neskoršieho použitia
• ideová, copywriterská, vizuálna, zvuková spolupráca pri vytváraní konceptov upútavkových kampani a ich realizácii
• dohľad nad procesom výroby jednotlivých výrobných zložiek, koordinácia s copywriterom, grafikom, zvukárom

• Benefit paušál až v hodnote 120€ ročne, ktorý môžeš minúť podľa seba. Je na tebe či sa rozhodneš zrelaxovať na dovolenke, podporiť svoje zdravie permanentkou do fitka alebo si pozrieš nový film v kine, či minieš benefit na nákup kníh. Jednoducho máš na výber tisíce možností.
• Naši zamestnanci môžu využiť 3 “sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky.
• Máš možnosť rozhodnúť sa pre Doplnkové dôchodkové sporenie a ako zamestnávateľ ti budeme určitou čiastkou prispievať aj my.
• Ak si fanúšikom kvalitných domácich či zahraničných formátov, určite ťa poteší Voyo predplatné.
• Príspevok na stravné máme aj počas dovolenky, “sick day“ či návštevy u lekára.
• Odmeníme ťa pri najvýznamnejších udalostiach v tvojom živote, preto ti prispejeme pri svadbe, narodení dieťaťa alebo pri pracovných či životných výročiach.
• Ak si rodič, tvoje dieťa môže zažiť tábor, na ktorý od nás dostaneš príspevok.
• Radi ťa uvidíme na našich populárnych firemných podujatiach – raňajky vonku pri jazierku, rôzne párty, posedenia, oslavy alebo Dni zdravia či dobrovoľnícke akcie.
• Máš možnosť zúčastniť sa firemných webinárov a workshopov, ktoré ťa dokážu posunúť vpred či už pracovne alebo súkromne. Programy na ktoré sa zameriavame sú určené aj na podporu duševného zdravia.
• Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji.
• Ak odporučíš známeho, ktorý sa stane naším kolegom, môžeš získať odmenu až 300€.
• Počas celého roka ťa čakajú súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie.
• 50% zľava do FAJN klubu (fitness centrum), ktorý sa nachádza priamo v našom areáli v Záhorskej Bystrici.
• MultiSport karta pre seba alebo svojho blízkeho (plne hradená zamestnancom za zvýhodnených podmienok).
• Možnosť oddychu a zábavy v našej Relax room, v ktorej nájdeš PlayStation, stolný futbal, šípky či dobrú knihu.
• Nadácia Televízie Markíza poskytuje počas roka grantové programy pre zamestnancov. Podporili sme už viac ako 50 projektov do ktorých sa naši zamestnanci zapojili. Pomohli sme skrášliť prostredie a okolie detských ihrísk, dobudovať športoviská, podporiť vzdelávanie, kultúru či voľno časové aktivity detí.
• Záleží nám na udržateľnej budúcnosti, preto naše kroky smerujeme k spoločensky zodpovedným aktivitám, angažovanosti voči komunite a iniciatívam zameraným na ochranu životného prostredia (ESG/CSR) aj prostredníctvom vlastnej iniciatívy Green Markíza.
• Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• predchádzajúca prax s tvorbou audio + video materiálov
• kreativita a schopnosť navrhovať vlastné riešenia
• samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
• časová flexibilita, proaktívny prístup
• zmysel pre detail a precíznu prácu
• odolnosť voči stresu
• tímový hráč, schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• Adobe Creative Cloud (primárne: Adobe Premiere Pro, Adobe Audition, Adobe After Effects)
• MS Office
• Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Foriš
E-mail: poslať životopis