Stáž /TV Markíza - Programové oddelenie

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava-Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť dlhodobej neplatenej stáže pre študentov

Ak chceš získať mnoho nezameniteľných skúseností v oblasti médií a dozvedieť sa viac o tom, ako funguje zákulisie a skladba programu, ktorý vidíš v TV každý deň, máš jedinečnú príležitosť prihlásiť sa na stáž, kde budeš súčasťou kolegov z programového oddelenia TV Markíza.

• Budeš priamo pri tvorbe programovej skladby našich kanálov
• Budeš mať možnosť naučiť sa, ako v skutočnosti prebieha výber filmov, seriálov a rôznych šou
• Zistíš, že to čo vidíš ako výsledok na televíznych obrazovkách je v skutočnosti produkt niekoľko desiatok rôznych tímov a rôznych oddelení
• Budeš mať možnosť sledovať seriály ešte pred vysielaním, hodnotiť ich, posudzovať ich žánrovú vhodnosť vzhľadom k našej cieľovej skupine
• Naučíš sa pracovať s našim špeciálnym softvérom
• Zažiješ atmosféru života v televízii a spoznáš skvelých odborníkov

Uvedomujeme si, že pre študentov je náročné získať plnohodnotné praktické skúsenosti ešte počas štúdia, a preto je našim cieľom, aby prostredníctvom našej stáže nadobudli pridanú hodnotu v podobe vedomostí a zručností.

PROSÍME UCHÁDZAČOV, ABY SI POZORNE PREČÍTALI ČASŤ - Informácie pre uchádzača.

Čo ponúkame?

• Najlepší stážisti majú najväčšiu pravdepodobnosť úspešne rozbehnúť svoju kariéru v TV Markíza a zamestnať sa na plný pracovný úväzok
• Príjemné prostredie a plno skvelých ľudí
• Pomoc pri Tvojej bakalárke či diplomovke
• Možnosť zúčastňovať sa markizáckych eventov (Deň Zdravia, Grill párty, Vianočné párty a iné)
• Flexibilita – prispôsobíme sa Tvojmu rozvrhu

Informácie o výberovom konaní

Daj nám o sebe vedieť prostredníctvom formulára, kde:

  • pripojíš svoj životopis
  • krátku videovizitku (cca 30 sek.)
  • odpovieš nám na otázky

• Aký je tvoj obľúbený film prípadne seriál
• Čo je pre Teba aktuálne najväčšia výzva
• Ktorý mediálny čas počas dňa v TV je podľa Teba najatraktívnejší pre:

  • deti
  • mamičky
  • celé rodiny

Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí pošlú ŽIVOTIPIS aj VIDEOVIZITKU a odpovedia na naše otázky.

Vhodných kandidátov budeme pozývať telefonicky na základe nášho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonómia, žurnalistika prípadne masmediálna komunikácia, filmová a televízna fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo je pre nás absolútne najdôležitejšie?

• Aby si bol/a zodpovedný/á a dalo sa na Teba spoľahnúť
• Hľadáme študenta/ku detailistu, ktorý si dá záležať na správnosti odovzdaných výstupov
• Ak si analytický typ, tak je pre teba určite táto stáž ako ušitá
• Ak sa kamarátiš s excelom, už teraz ťa máme radi!
• Ak si myslíš, že dokážeš posudzovať content programu bez toho, aby si sledoval svoje záujmy, vkus, štýl a humor – tešíme sa na Teba. Je dôležité si uvedomiť, že to čo sa páči Tebe sa nemusí páčiť našim divákom a cieľovej skupine
• Ak máš skúseností s akýmkoľvek systémom, kde si archivoval, vkladal údaje do databáz, analyzoval dáta, bude sa ti ľahšie učiť
• Táto stáž je vhodná pre študentov ekonómie, žurnalistiky prípadne masmediálnej komunikácie, ale pokojne aj pre študentov filmovej a televíznej fakulty

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 3772946  Dátum zverejnenia: 26.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Stáž