Teleráno/stáž pre študentov

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava-Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
15.11.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Si študentka/študent VŠ?
• Si komunikatívny, zodpovedný a zvládaš ranné vstávanie?
• Zaujíma ťa práca v médiách a máš kreatívneho ducha?
• Rád pracuješ so sociálnymi sieťami?
• Máš základné skúsenosti s úpravou videí a fotografií vo svojom mobile?

Ak odpovedáš ÁNO a chceš naštartovať svoju kariéru práve u nás v TELERÁNE, možno to budeš práve ty, kto sa pridá do našej veľkej markizáckej rodiny!

Našim cieľom je, aby študenti prostredníctvom našej neplatenej stáže nadobudli pridanú hodnotu v podobe vedomostí a zručností, pretože si uvedomujeme, aké náročné je získať praktické skúsenosti ešte počas štúdia.

Ponúkame možnosť:

• vyskúšať si fotenie fotografií, nakrúcanie krátkych videí a ich postovanie na sociálne siete Telerána počas ranného vysielania (6.00 – 8.30, pracovný čas: 5.30 – 9.00)
• zažiť atmosféru živého vysielania najsledovanejšej rannej relácie na Slovensku na vlastnej koži
• spoznať plno skvelých ľudí v príjemnom prostredí
• zúčastňovať sa markizáckych eventov (Deň Zdravia, Grill párty, Vianočné párty a iné)
• vyhrať lístky do divadla, na koncerty a iné podujatia
• pre naozaj šikovných stážistov nájsť uplatnenie v TV Markíza a perspektívne sa možno aj zamestnať sa na plný pracovný úväzok

Daj nám o sebe vedieť prostredníctvom formulára, kde pripojíš svoj životopis a krátku videovizitku (cca 30 sek.), aby sme ťa bližšie spoznali. Vhodných kandidátov budeme pozývať telefonicky na základe nášho výberu.

Tu vyplň formulár:

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Markíza - Slovakia, spol. s r.o. je súčasťou Central European Media Enterprises (CME), ktorá je lídrom na televíznom trhu v Centrálnej a Východnej Európe. Má pobočky vo viacerých krajinách a sledovanosť vyše 91 miliónov divákov.

Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

843 56 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Bobeková
E-mail: poslať životopis
ID: 3524538   Dátum zverejnenia: 25.10.2018