Junior Assistant /TV Markíza (part-time)

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavská 1/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP/máj, jún
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

We are looking for a candidate who will carry out a support administrative work for CEO and CFO. The position is suitable for students of the 3rd or 4th year of the college who is able to work approx. 4 hours per day.

We are seeking for candidate with a mature personality, good communication skills with focus on time management. The main purpose of this role is to provide a professional and comprehensive service to Finance Director and General Director such as management of documents, handling phone calls, management of meeting rooms, greeting guests, equipment maintenance and other.

The core responsibilities include:

• Management of documents flow within the organization and ensuring the process is inline with internal directives
• Reception management including receiving courier packages, post management, visits
• Handling and responding to routine correspondence
• Making/receiving telephone calls
• Provide HR Administrative support including processing and administration of new employees

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Personality requirements and skills

• High level of organization capabality: organized personality, with a well-establish and effective process of planning workload;
• Communication skills
• University student
• Very comfortable with computers, mainly MS Office (Word, Powerpoint, Excel)
• Experience on similar position is advantage (part – time or full/time)
• Fluent level of English language (written and spoken) used daily for internal and external communication
• Driver licence is advantage

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 3350902  Dátum zverejnenia: 3.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou