Copywriter

Marketinger s. r. o.

Miesto práce
Liptovská 31, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marketinger je digitálna reklamná agentúra, ktorá má svoje zásady – namiesto prázdnych rečí poriadna práca a namiesto nezmyselného networkovania pevné vzťahy vo vnútri firmy.

Aktuálne hľadáme do tímu ďalšieho Marketingera, ktorý nám bude pomáhať s tvorbou contentu.

Čo bude náplňou tvojej práce?

- Tvorba profesionálne spracovaných článkov na blogy a portály našich klientov z rôznych oblastí – od cestovania a háčkovania až po investovanie a user onboarding
- Tvorba redakčných plánov so zaujímavými témami na blogy a portály našich klientov
- Podieľanie sa na tvorbe komunikačných stratégií
- Práca na tvorbe kreatívnych kampaní
- Písanie reklamných textov do PPC kampaní, newslettrov či bannerov
- Textovanie webstránok
- Správa sociálnych sietí a aktívna tvorba príspevkov na Facebook a Instagram v spolupráci s dizajnérom
- Korektúry textov
- Publikovanie článkov v rôznych administračných systémoch

Nástup:
Ideálne od 1. 7. 2020. Obsadzujeme posledné miesta v tíme.

Teraz to najlepšie. U nás ťa totiž čaká:

- Práca v super rodinnom dome pri Apollo Business Center s vlastnou záhradou, veľkou kuchyňou, výbornou dostupnosťou a dobrými reštauráciami v okolí.
- Tím skúsených a pohodových kolegov so zmyslom pre humor, ktorí ti vždy ochotne pomôžu a vysvetlia, čo budeš potrebovať.
- Výborná tímová spolupráca a efektívne nastavené pracovné procesy.
- Práca pre známe značky (FIRO-tour, Dedoles, Eyerim...) a tiež pre dobré veci (jednymtahom.eu, financnazrada.sk, projectux.sk, zabehnito.sk, pridajvetu.sk).
- Nevyčerpateľný prísun kofeínu a každý týždeň dávka ovocia a cukru.
- Pravidelné teambuildingy, športové aktivity a firemné akcie.
- Podpora vo vzdelávaní v odbore – kvalitné školenia a konferencie ti radi uhradíme my.
- Možnosť kariérneho postupu a odmeny na základe výsledkov a proaktivity.
- Flexibilný pracovný čas a možnosť využitia home office-u.

A v neposlednom rade rýchly kariérny rast. Kto by bol povedal, že fungujeme viac ako päť rokov? Pridaj sa k nám a napreduj závratným tempom spolu s nami. Obsadzujeme posledné miesta v agentúre.

Ak máš záujem a stotožňuješ sa s našimi pravidlami, pošli nám svoj životopis na [email protected]. K životopisu nezabudni pripojiť:

1. dôvod, prečo by si chcel/a pracovať práve u nás
2. ukážky prác, na ktoré si najviac hrdá/hrdý
3. názvy troch kníh, ktoré si čítal/a naposledy.

Vybraným uchádzačom pošleme zadanie na vypracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Facebook Business Manager - Základy
Google Analytics - Základy

Čo sa od teba očakáva?

- Vynikajúca znalosť slovenskej gramatiky
- Ovládanie angličtiny aspoň na úrovni B1
- Úprimná radosť z písania a kreatívnej práce
- Schopnosť tvoriť kvalitne spracované články na témy z rôznych sfér
- Dôsledná práca so zdrojmi a fotografiami pri tvorbe obsahu
- Skúsenosti vo funkcii copywriter a/alebo social media manager výhodou
- Proaktívny, tvorivý a zodpovedný prístup k zadaniam
- Lojálnosť, autentickosť a zmysel pre humor ☺

Sme partia mladých ľudí, ktorým záleží na tom, aby sme klientom skutočne pomáhali uplatniť sa v prostredí digitálu. Partia ľudí, ktorí sa dokážu spolu zabaviť a nasmiať, ale taktiež sa navzájom posúvať a podnecovať k lepším výsledkom. Ľudí, ktorí robia všetko preto, aby digitálna reklama na Slovensku nestagnovala, a na svoju prácu sú právom hrdí.

Nájdeš nás v rodinnom dome na Liptovskej 31 v širšom centre Bratislavy a objavíš tu hneď niekoľko reklamných nadšencov, ktorí sa venujú analýze dát, tvorbe webov, kreatíve, sociálnym sieťam, ako aj marketingovej automatizácii. Pridáš sa?

Viac o nás sa dočítaš na webe marketinger.sk. Písanie životopisu si môžeš spríjemniť našou fanpage s najväčšou komunitou fanúšikov v oblasti reklamy a marketingu na Slovensku.
ID: 3917503  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac