Marketing manager (brand and partnering)

Marketing SZĽH, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
čím skôr
Od 1 750 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš hokej v krvi alebo si jeho fanúšik? Chceš prepojiť svoje skúsenosti s najatraktívnejším tímovým športom v SR?
Máš skúsenosť s nižšie uvedenými činnosťami?
- starostlivosť o zverených partnerov a koordinácia/dohľad nad dodávaním marketingových plnení vyplývajúcich zo zmluvy (eventy, kampane, súťaže, osobitné projekty...)
- spolupráca na vyjednávaní podmienok s partnerom, koordinácia prípravy/finalizácie zmluvy
- „project holding“ - kompletná komunikácia, organizácia, administrácia a vyúčtovanie projektov
- sumarizácia, kontrola a reporting plnení pre partnerov vyplývajúci zo zmluvy s komerčným partnerom,
- sumarizácia mediálnych a vizuálnych výstupov
- vyhľadávanie, koordinácia a kompletná administrácia dodávateľov a subdodávateľov pri plnení zmluvných podmienok pre partnerov
- mediálne kampane, eventy, social media a PR
- rozvoj značky
- akvizícia nových komerčných partnerov

- hokejové prostredie
- kolegovia srdciari
- ostatné odprezentujeme na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

3

- aspoň 3 roky skúsenosti v marketingu (oblasť klientskeho servisu/riadenia projektov/marketingu) podmienkou
- vodičský preukaz
- znalosť anglického jazyka - aktívne
- flexibilný, dynamický, optimistický a so zmyslom pre prácu v tíme
- základné znalosti ekonomických a právnych vzťahov
- MS Office 365 - užívateľ
- pozitívny vzťah k hokeju podmienkou
- časová flexibilita
- „can do“ prístup
- odolnosť voči stresu

Marketing SZĽH je dcérska spoločnosť Slovenského zväzu ľadového hokeja, ktorej cieľom je budovať a rozvíjať meno spoločnosti aj slovenského hokeja ako takého. Aktívne sa stará o partnerov, sponzorov SZĽH, vytvára projekty a aktivity na podporu a popularizáciu tohto športu a tiež zabezpečuje komunikáciu s verejnosťou na úrovni PR a marketingu.
ID: 4476151  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac