Logo Marketing Investment Group Slovakia s.r.o.

Assistant manažéra predajne JD Sports

Marketing Investment Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 245 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadením tímu predajne sa budete sústreďovať na zvyšovanie predaja a maximalizáciu profitability predajne, pričom budete poskytovať špičkové služby na predajnej ploche. Budete zároveň plniť a prekračovať KPI vašej predajne spoločne so zvereným tímom, udržiavať firemné štandardy a riadiť sa firemnými smernicami. A čo je najdôležitejšie, budete spoločnosť JD Sports reprezentovať tým najprofesionálnejším spôsobom.

Zákaznícky servis

  • Udržiavajte si lojalitu zákazníkov poskytovaním prvotriednych služieb.
  • Asertívne správanie pri riešení stažností a problémov
  • Podporovať tímového ducha a súdržnosť medzi zvereným tímom pre dosiahnutie najvyššej efektivity
  • Mať dobré pochopenie programu merania zákazníckych služieb, prieskumov spokojnosti zákazníkov a firemného Net Promoter Score (NPS).

Predaj

  • Zaistiť dosiahnutie cieľov a ak je to možné, ich prekročenie.
  • Analyzujte BTR reporty, aby ste mohli robiť kľúčové rozhodnutia o predaji.
  • Využívaniezariadenína predajni s cieľom zefektívniť predaj
  • Plnohodnotne využívajte informačné zariadenie predajne na analýzu KPI a aplikovanie riešení do predajného prostredia.

Vizuálny merchandising

  • Na základe týždenných pokynov sa uistite, že sú tieto pokyny dodržané vo vašej predajni a udržujte vysoké vizuálne štandardy.
  • Použitím najnovších vizuálnych techník prilákajte, zaujmite a motivujte zákazníkov k nákupom v predajni.
  • Uistiť sa, že všetok nový tovar a inzerovaný tovar je viditeľný a umiestnený na správnych miestach.
  • Dbať na to, aby figuríny, displeje a výklady boli aktualizované v súlade s pokynmi pre vizuálny merchandising.

Školenia a rozvoj

  • Rozvíjajte existujúcich členov tímu a podporujte ich kariérny rast v rámci spoločnosti.
  • Pravidelne organizujte školenia v predajni, aby ste sa uistili, že váš tím dokáže udržiavať požadovanéštandardy firmy
  • Sledujte interné napredovanie a dbajte na to, aby všetci zamestnanci absolvovali príslušné online školenia.

Vieme, že naši zamestnanci neúnavne pracujú na tom, aby bol JD Sports úspešný, aký je dnes, a na oplátku im ponúkame niekoľko úžasných výhod:

  • Dodatočná variabilná zložka mzdy
  • Zákonné príplatky za prácu cez víkend a príspevok na stravu
  • Zamestnanecká zľava na JD Group a ďalšie značky v rámci organizácie
  • Možnosť kariérneho rastu vrámci celej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou sú skúsenosti v oblasti riadenia maloobchodu.

  • Skúsenosti s maloobchodným manažmentom výhodou.
  • Výborné organizačné schopnosti.
  • Výborné komunikačné schopnosti slovom aj písmom
  • IT zručnosti - Microsoft Outlook, Word a Excel.
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni

Spoločnosť JD Sports Fashion plc, ktorá bola založená v roku 1981 s jediným obchodom v severozápadnom Anglicku, je popredným viackanálovým maloobchodným predajcom športovej módy a outdoorových značiek v Spojenom kráľovstve a Európe. Skupina má viac ako 800 predajní na viacerých maloobchodných fasciách a je hrdá na to, že svojim zákazníkom vždy poskytuje najnovšie výrobky tých najlepších značiek.

Skupina MIG je spoločnosť, ktorá pôsobí na európskom trhu s odevmi a obuvou už viac ako 25 rokov. Úspešne rozvíjame sieť našich predajní, najmä predajní Sizeer na českom trhu. Vďaka tvrdej práci takmer dvoch tisícok zamestnancov, ktorí tvoria náš tím, sme si získali dôveru zákazníkov vo viacerých krajinách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Meltzer
E-mail: poslať životopis
ID: 4837518  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 245 EUR/mesiac