Logo Marketing Investment Group Slovakia s.r.o.

Assistant predaja JD Sports

Marketing Investment Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 090 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšený/á z módy a športu? Baví ťa práca s ľuďmi a predaj? Ak áno, potom by sme ťa radi privítali v našom tíme v JD Sports v Žiline!

Ako asistent/ka predaja budeš:

- Pomáhať zákazníkom s výberom tovaru

- Pomáhať pri dosahovaní denných cielov

- Prácovať s pokladňou

- Udržiavať predajňu čistú a usporiadanú

- Doplňovať tovar

- Pracovať v tíme a poskytovať vynikajúci zákaznícky servis

Platové podmienky:

- Základná mzda

+ Variabilná zložka +10% základnej hrubej mzdy pri dosiahnutí predajných cielov

+ Zákonné príplatky na stravu a prácu cez víkend

Benefity:

- Flexibilný pracovný čas

- Zľavy na naše produkty

- Dodatočné zľavy v JD Sports na Slovensku

- Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou sú skúsenosti v oblasti riadenia maloobchodu.

- Vášeň pre topánky, módu a šport

- Výborné komunikačné zručnosti

- Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne

- Ochota pracovať na zmeny a časová flexibilita v prípade potreby zaskočenia za kolegu

Spoločnosť JD Sports Fashion plc, ktorá bola založená v roku 1981 s jediným obchodom v severozápadnom Anglicku, je popredným viackanálovým maloobchodným predajcom športovej módy a outdoorových značiek v Spojenom kráľovstve a Európe. Skupina má viac ako 800 predajní na viacerých maloobchodných fasciách a je hrdá na to, že svojim zákazníkom vždy poskytuje najnovšie výrobky tých najlepších značiek.

Skupina MIG je spoločnosť, ktorá pôsobí na európskom trhu s odevmi a obuvou už viac ako 25 rokov. Úspešne rozvíjame sieť našich predajní, najmä predajní Sizeer na českom trhu. Vďaka tvrdej práci takmer dvoch tisícok zamestnancov, ktorí tvoria náš tím, sme si získali dôveru zákazníkov vo viacerých krajinách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Meltzer
E-mail: poslať životopis
ID: 4776704  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac