700 - 900 EUR

Predavač/ka - Asistent/ka v predajni Sizeer (Bratislava) - CENTRA & AVION

Marketing Investment Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich predajní SIZEER hľadáme kolegov!
Tvojou úlohou bude vytvárať image značky, poskytovať profesionálny zákaznícky servis a pomáhať dodržiavať vizuál predajne.

Ak:
• nemáš problém komunikovať a baví ťa práca s ľuďmi
• máš záujem o streetwear a sneakers a vieš oceniť prácu so známymi značkami

Tak potom hľadáme práve teba!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700-900 EUR

Okrem motivujúcich bonusov ti ponúkame:
• flexibilnú pracovnú dobu
• perspektívne zamestnanie
• možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Skupina MIG je firma, ktorá už 25 rokov so zanietením pôsobí na poľskom i zahraničnom trhu v oblasti obuvníckeho a odevníckeho priemyslu . Úspešne rozširujeme siete našich predajní Sizeer, 50 style, Timberland a Symbiosis. Sme výlučným distribútorom značiek New Era, O'neill, Lotto, Confront, Feewear, kolekcií obuvi Lacoste a mnohých ďalších. Vďaka tvrdej práci tisícov zaangažovaných osôb, ktoré tvoria náš tím sa nám podarilo získať dôveru klientov v celom Poľsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Michalská 7
811 08 Bratislava
Poľsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Dudek
E-mail: poslať životopis
ID: 3710512   Dátum zverejnenia: 5.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-900 EUR