Vedúci predajne SIZEER (Bratislava)

Marketing Investment Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
900 – 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak:
• si zodpovedný/á a komunikatívny/a,
• máš aspoň 1 rok praxe na podobnej pozícii,
• máš organizačné schopnosti a vieš efektívne plánovať,
• ovládaš anglický jazyk,
• máš rád prácu s ľuďmi,
• vieš oceniť stabilitu v práci a chceš pracovať so známymi značkami

Neváhaj a pridaj sa k nám!

Tvojou úlohou bude:
• zabezpečiť chod predajne, pomáhať plánovať a realizovať plany,
• supervízia asistentov predaja a pomoc pri hľadaní nových zamestnanoc, tréningoch a ich vyhodnocovaní,
• poskytovať zákaznícky servis podľa štandardov spoločnosti.

Ponúkame
• osobný rozvoj a možnosť kariérneho rastu v stabilnej spoločnosti,
• prácu s profesionálnym tímom,
• nezávislosť v práci,
• zľavy na produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Spoločnosť JD Sports Fashion plc, ktorá bola založená v roku 1981 s jediným obchodom v severozápadnom Anglicku, je popredným viackanálovým maloobchodným predajcom športovej módy a outdoorových značiek v Spojenom kráľovstve a Európe. Skupina má viac ako 800 predajní na viacerých maloobchodných fasciách a je hrdá na to, že svojim zákazníkom vždy poskytuje najnovšie výrobky tých najlepších značiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3667476  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 – 1200€