Vedúci predajne SIZEER (Bratislava)

Marketing Investment Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak:
• si zodpovedný/á a komunikatívny/a,
• máš aspoň 1 rok praxe na podobnej pozícii,
• máš organizačné schopnosti a vieš efektívne plánovať,
• ovládaš anglický jazyk,
• máš rád prácu s ľuďmi,
• vieš oceniť stabilitu v práci a chceš pracovať so známymi značkami

Neváhaj a pridaj sa k nám!

Tvojou úlohou bude:
• zabezpečiť chod predajne, pomáhať plánovať a realizovať plany,
• supervízia asistentov predaja a pomoc pri hľadaní nových zamestnanoc, tréningoch a ich vyhodnocovaní,
• poskytovať zákaznícky servis podľa štandardov spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 – 1200€

Ponúkame
• osobný rozvoj a možnosť kariérneho rastu v stabilnej spoločnosti,
• prácu s profesionálnym tímom,
• nezávislosť v práci,
• zľavy na produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Skupina MIG je firma, ktorá už 25 rokov so zanietením pôsobí na poľskom i zahraničnom trhu v oblasti obuvníckeho a odevníckeho priemyslu . Úspešne rozširujeme siete našich predajní Sizeer, 50 style, Timberland a Symbiosis. Sme výlučným distribútorom značiek New Era, O'neill, Lotto, Confront, Feewear, kolekcií obuvi Lacoste a mnohých ďalších. Vďaka tvrdej práci tisícov zaangažovaných osôb, ktoré tvoria náš tím sa nám podarilo získať dôveru klientov v celom Poľsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Michalská 7
811 08 Bratislava
Poľsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Dudek
E-mail: poslať životopis
ID: 3667476   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 – 1200€