Hľadáme Mystery Shopperov, ktorí sú klientmi O2 alebo Orange

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Odmena začína na úrovni 6 EUR v závislosti od náročnosti projektu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je slovenská prieskumná agentúra, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu a mystery shoppingom. V súvislosti s novými projektmi hľadáme spolupracovníkov na pozíciu Mystery Shopper/Tajný zákazník.

ČO JE ÚLOHOU MYSTERY SHOPPERA:

Ako Mystery Shopper, ktorý sa tiež nazýva fiktívny zákazník, máte za úlohu vykonať tajnú návštevu predajne podľa zadaného scenára. Po návšteve vyplníte online dotazník, kde posúdite kvalitu a úroveň poskytovaných služieb a zistíte prípadné nedostatky v predaji. Za vyplnený dotazník získate odmenu 15 eur. Môžete si zvoliť projekt, lokalitu a pobočku podľa vašich preferencií a pôsobnosti.

ČO BUDETE AKO MYSTERY SHOPPER POTREBOVAŤ:

  • Klient O2

  • Klient Orange

  • Schopnosť presne a podrobne opísať svoje zážitky z návštevy predajní

  • Komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať samostatne

ČO VÁM PONÚKNEME:

  • Príležitosť pracovať na novom a zaujímavom projekte

  • Finančnú odmenu za vykonaný mystery shopping projekt

  • Flexibilitu v rámci plánovania a realizácie mystery shopping návštev

  • Profesionálny a priateľský prístup zo strany nášho tímu

Svoje odpovede zasielajte vrátane životopisu.

Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Prípadné otázky radi zodpovieme.

- prácu môžete vykonávať v mieste Vášho bydliska v rámci
celej SR
- časová flexibilita
- spolupráca externou formou bez skrytých poplatkov
- Vy sami rozhodnete, na ktorých projektoch sa budete chcieť zúčastniť
- finančné ohodnotenie v závislosti od náročnosti projektu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- nadhľad a schopnosť situácie objektívne zhodnotiť
- dobrá znalosť slovenského jazyka
- práca so smartfónom, PC a internetom
- dôkladné vyplnenie Vášho profilu Mystery shoppera v našej aplikácii kvôli rôznorodej ponuke projektov

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4851308  Dátum zverejnenia: 10.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.