Hľadáme Mystery Shopperov, ktorí vlastnia vozidlo značky Toyota alebo Lexus a čaká ich servisná prehliadka

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je slovenská prieskumná agentúra, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu a mystery shoppingom. V súvislosti s novými projektmi hľadáme spolupracovníkov na pozíciu Mystery Shopper/Tajný zákazník, ktorý VLASTNÍ VOZIDLO značky TOYOTA alebo LEXUS.

ČO JE ÚLOHOU MYSTERY SHOPPERA:
Ako Mystery Shopper, ktorý sa tiež nazýva fiktívny zákazník, máte za úlohu vykonať tajnú návštevu predajne podľa zadaného scenára. Po návšteve vyplníte online dotazník, kde posúdite kvalitu a úroveň poskytovaných služieb a zistíte prípadné nedostatky v predaji. Za vyplnený dotazník získate odmenu v rozmedzí od 20 do 30 EUR, v závislosti od náročnosti a rozsahu projektu. Pri niektorých projektoch sa k odmene viažu ešte dodatočné bonusy. Môžete si zvoliť projekt, lokalitu a pobočku podľa vašich preferencií a pôsobnosti.

ČO BUDETE AKO MYSTERY SHOPPER POTREBOVAŤ:
• Platný vodičský preukaz
• Schopnosť presne, podrobne a objektívne opísať svoje zážitky z návštevy predajní
• Komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať samostatne

ČO VÁM PONÚKNEME:
• Príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti automotive
• Finančnú odmenu za každý vykonaný mystery shopping projekt
• Flexibilitu v rámci plánovania a realizácie mystery shopping návštev
• Profesionálny a priateľský prístup zo strany nášho tímu

Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom.
Prípadné otázky radi zodpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zodpovedné oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4807553  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.