Veselý telefonista pre mystery shopping projekty

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.výška mzdy závisí individuálne od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie FIELD v našej agentúre zodpovedá za riadenie a koordináciu marketingovo-prieskumných projektov, primárne Mystery Shoppingu počas terénnej fázy projektu. Oddelenie sa zaoberá výberom a školením Mystery shopperov, prípravou ich úloh a scenárov, sledovaním a monitorovaním ich aktivít na mieste, zhromažďovaním dát a výsledkov. Hlavným cieľom je zabezpečiť presnosť, spoľahlivosť a kvalitu výsledkov a zaručiť, že prieskum prebieha hladko a efektívne.

Hľadáme nového kolegu/ kolegynku do nášho dynamického tímu, ktorý/-á sa stane plnohodnotným členom. Ponúkame zaujímavú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoju komunikatívnosť, pohotovosť a kreativitu.

Popis práce:
Jedná sa najmä o dohodnutie termínov mystery návštev s ľuďmi z našej databázy. Tieto projekty realizujeme pre významných klientov na trhu, napr. z odvetvia bankovníctvo, poisťovníctvo, automoto, telekomunikácie, retail a ďalšie (viac nájdeš na www.marketvision.sk).

Tu je pár aspektov, ktoré by boli súčasťou tvojho pracovného času:
• Participácia na realizácii prieskumných projektov
• Telefonická regrutácia Mystery shopperov z našej internej databázy
• Komunikácia a support pre našich Mystery shopperov
• Spolupráca s ďalšími tímami v agentúre

+ Ide o stabilnú, dlhodobú a pravidelnú brigádu
+ Dohodneme si flexibilný pracovný čas, aby vyhovoval tebe i nám
+ V prípade záujmu môžeš mať Multisport kartu, aby si si mohol/-a naplno vychutnávať aktívny životný štýl
+ Práca v partii mladých a talentovaných kolegov s možnosťou získavať skúsenosti od skúsených manažérov
+ Pravidelne robíme firemné akcie, teambuildingy, raňajky i školenia
+ Bezodný kávovar s bohatou ponukou káv

V prípade, ak ťa ponuka zaujala a spĺňaš vyššie uvedené kritériá, prosím, zašli nám svoj životopis v slovenskom jazyku a nezabudni napísať pár viet o sebe. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- komunikatívnosť,
- zodpovednosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť,
- flexibilita, dynamický prístup a ochota prijať výzvy,
- nemusíš mať pracovné skúsenosti, do všetkého ťa s úsmevom zaškolíme :)

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4777535  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.