Radi hodnotíte služby? Buďte náš Mystery shopper/ fiktívny zákazník

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Odmena začína na úrovni 6 EUR v závislosti od náročnosti projektu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte možnosti, ako si privyrobiť zaujímavou prácou popri zamestnaní či štúdiu, ale zároveň vyžadujete časovú flexibilitu? Máte radi dobré jedlo, radi nakupujete, ste fajčiar, aktívny šofér alebo ste aj klientom viacerých bánk? Staňte sa naším Mystery shopperom. Hľadáme ľudí z celého Slovenska s rôznymi záľubami, profilmi a chuťou si privyrobiť nevšedným spôsobom.

Vašou hlavnou úlohou bude navštevovať pobočky a predajne vybraných spoločností, v ktorých budete hodnotiť kvalitu poskytovaných služieb alebo produktov. Cieľom návštev je objektívne hodnotenie stavu týchto prevádzok, ich personálu, či ponúkaného tovaru alebo služieb. Ku každej návšteve Vám podáme podrobné informácie, na aké oblasti sa máte v rámci Vášho hodnotenia sústrediť. Výsledky Vášho pozorovania a Vaše dojmy vyplníte ľahko v mobilnej aplikácii alebo krátko po návšteve, v pohodlí Vášho domova prostredníctvom našej online aplikácie. Vaša objektivita je pre nás kľúčová, Vaše hodnotenia môžu slúžiť na pochvalu, či ako námet na zlepšenie služieb, ktoré využívame v bežnom živote všetci. Veď aj počas samotnej Mystery návštevy sa cítite a tvárite ako celkom bežný a uveriteľný zákazník.

Každý mesiac sa môžete sa tešiť na pestrú ponuku možností návštev v rôznych obchodoch (napr.: oblečenie, obuv, elektronika), automobilkách, bankách, poisťovniach, pobočkách telekomunikačných operátorov a mnoho iných.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte, zaregistrujte sa nezáväzne a bez poplatkov na našej webovej stránke a pridajte sa do našej komunity Mystery shopperov. Nezabudnite si dôkladne vyplniť Váš profil Mystery shoppera v našej aplikácii, aby sme Vás mohli zapájať do všetkých prieskumných projektov.

Link s ďalšími informáciami a postupom registrácie:

Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu SPRINGapp v Google Play alebo App Store.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť, radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu! :)

- prácu môžete vykonávať v mieste Vášho bydliska v rámci
celej SR
- časová flexibilita
- spolupráca externou formou bez skrytých poplatkov
- Vy sami rozhodnete, na ktorých projektoch sa budete chcieť zúčastniť
- finančné ohodnotenie v závislosti od náročnosti projektu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- nadhľad a schopnosť situácie objektívne zhodnotiť
- dobrá znalosť slovenského jazyka
- práca so smartfónom, PC a internetom
- dôkladné vyplnenie Vášho profilu Mystery shoppera v našej aplikácii kvôli rôznorodej ponuke projektov

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4326538  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.