Kontrolór dotazníkov

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.02.2021
4 EUR/hod.Práca je platená úkolovo podľa počtu skontrolovaných dotazníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme proaktívnych, komunikatívnych a spoľahlivých študentov Vysokej školy, ktorých náplňou práce bude najmä:

- naštudovanie základných informácií k projektu
- kontrola vyplnených dotazníkov v aplikácii podľa vopred zadaných kritérií
- oprava gramatických a štylistických chýb, úprava príloh
- pri vybraných projektoch prepočutie a úprava audionahrávok

Ak vás ponuka zaujala, pošlite životopis na e-mail [email protected]. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:

- vynikajúca znalosť slovenského jazyka a gramatiky PODMIENKOU
- logické myslenie a kladenie dôrazu na detaily
- dobrá znalosť práce na PC
- precíznosť, zodpovednosť
- schopnosť uvažovať v súvislostiach
- flexibilita
- skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou
- práca je určená pre študentov VŠ denného štúdia a na živnosť

Po zaškolení sa práca vykonáva z domu.

S vybranými uchádzačmi plánujeme dlhodobú spoluprácu.

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4025995  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.