Hľadá sa "Project assistant" - ideálne hovoriaci aj maďarsky :)

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného študenta vysokej školy, ktorý už teraz vie, že organizácia a koordinácia pracovníkov, ako i samotných projektov je pre neho to pravé orechové. :) P.S.: Neboj sa, nemusíš mať skúsenosti, všetko ťa s radosťou naučíme. :)

- Organizovanie a koordinácia terénnej fázy projektov marketingového prieskumu trhu,
- nábor a koordinovanie externých spolupracovníkov spoločnosti (mystery shopperov),
- čiastkové úlohy podľa zadania nadriadeného,
- častá komunikácia (telefón, e-mail) s externými spolupracovníkmi,
- reporting nadriadenému.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,8 EUR/ hodina (výška mzdy závisí individuálne od schopností a skúseností kandidáta)

- Ide o stabilnú, dlhodobú a pravidelnú prácu,
- získaš skúsenosti z oblasti marketingu a výskumu trhu,
- ponúkame možnosť profesionálneho rastu a zapojenie do ďalších výskumných projektov spoločnosti,
- dohodneme si flexibilný pracovný čas, aby vyhovoval tebe i nám,
- podľa potreby máš možnosť pracovať aj z domu (Home Office),
- v prípade záujmu môžeš mať Multisport kartičku,
- pracovať budeš v mladom kolektíve s rovesníkmi i skúsenými managermi,
- pravidelne robíme firemné akcie i školenia,
- bezodný kávovar s chutnou kávičkou, lattečkom alebo cappuccinkom :)

V prípade, že spĺňate podmienky, pošlite nám prosím svoj aktuálny ŽIVOTOPIS e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Zaslaním svojho životopisu dávate spoločnosti MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.9.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proaktívny a pozitívny prístup
- komunikatívnosť
- zodpovednosť, detailizmus, precíznosť
- empatia
- organizačné schopnosti a plánovanie
- schopnosť rýchlo sa orientovať, samostatnosť
- dobré znalosti práce s PC a internetom
- čerešničkou je, ak vieš hovoriť maďarským jazykom :)

Sme profesionálnou špecializovanou Market Intelligence agentúrou so stabilným zázemím a zároveň dlhodobou orientáciou na nepretržitý dynamický rast a rozvoj. Vážime si iniciatívu a osobný prínos, v rámci špecializovaných tímov zameraných na Customer Intelligence, Competitive Intelligence a Mystery Shopping aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Čunderlíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3615795   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,8 EUR/ hodina (výška mzdy závisí individuálne od schopností a skúseností kandidáta)