Hľadá sa "Project assistant" - ideálne hovoriaci aj maďarsky :)

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.12.2019
od 3,8 EUR/ hodina (výška mzdy závisí individuálne od schopností a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného študenta vysokej školy, ktorý už teraz vie, že organizácia a koordinácia pracovníkov, ako i samotných projektov je pre neho to pravé orechové. :) P.S.: Neboj sa, nemusíš mať skúsenosti, všetko ťa s radosťou naučíme. :)

- Organizovanie a koordinácia terénnej fázy projektov marketingového prieskumu trhu,
- nábor a koordinovanie externých spolupracovníkov spoločnosti (mystery shopperov),
- čiastkové úlohy podľa zadania nadriadeného,
- častá komunikácia (telefón, e-mail) s externými spolupracovníkmi,
- reporting nadriadenému.

- Ide o stabilnú, dlhodobú a pravidelnú prácu,
- získaš skúsenosti z oblasti marketingu a výskumu trhu,
- ponúkame možnosť profesionálneho rastu a zapojenie do ďalších výskumných projektov spoločnosti,
- dohodneme si flexibilný pracovný čas, aby vyhovoval tebe i nám,
- podľa potreby máš možnosť pracovať aj z domu (Home Office),
- v prípade záujmu môžeš mať Multisport kartičku,
- pracovať budeš v mladom kolektíve s rovesníkmi i skúsenými managermi,
- pravidelne robíme firemné akcie i školenia,
- bezodný kávovar s chutnou kávičkou, lattečkom alebo cappuccinkom :)

V prípade, že spĺňate podmienky, pošlite nám prosím svoj aktuálny ŽIVOTOPIS e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Zaslaním svojho životopisu dávate spoločnosti MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proaktívny a pozitívny prístup
- komunikatívnosť
- zodpovednosť, detailizmus, precíznosť
- empatia
- organizačné schopnosti a plánovanie
- schopnosť rýchlo sa orientovať, samostatnosť
- dobré znalosti práce s PC a internetom
- čerešničkou je, ak vieš hovoriť maďarským jazykom :)

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3615795  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,8 EUR/ hodina (výška mzdy závisí individuálne od schopností a skúseností kandidáta)