Project Assistant – špecializácia automotive

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
3-4 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme študenta nižšieho ročníka VŠ so záujmom o autá a marketing. Bude mať na starosti našu online aplikáciu, zameranú na monitoring automobilového trhu na Slovensku.

Ak sa našim novým kolegom staneš práve ty, tvojou náplňou práce bude:
- každodenný monitoring diania na automobilovom trhu (zachytávanie reklamných kampaní a tlačových správ podľa zadaných kritérií),
- výber a spracovanie relevantných informácií z internetu a ďalších podkladov,
- správa a napĺňanie internetovej aplikácie (práca v redakčnom systéme),
- príprava analýz a sumárov v slovenskom a anglickom jazyku,
- zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť údajov v aplikácii,
- participácia aj na iných projektoch v oblasti automotive,
- súvisiaca administratíva a reporting nadriadenému.

Ide o prácu na cca. 60 hodín mesačne, potrebná je pravidelná dochádzka min. 3-4 dni v týždni.

- Jedná sa o stabilnú, dlhodobú a pravidelnú brigádu.
- Získaš skúsenosti z oblasti marketingu a výskumu trhu.
- Rozšíriš svoje znalosti a zlepšíš svoj prehľad o dianí na automobilovom trhu.
- Zoznámiš sa s trendami v oblasti Competitive Intelligence a Customer Intelligence.
- Dohodneme si flexibilný pracovný čas, aby vyhovoval tebe i nám.
- Pracovať budeš v mladom kolektíve s rovesníkmi i skúsenými managermi.
- Pravidelne robíme firemné akcie i školenia.

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala a spĺňaš všetky požadované kritéria, pošli, prosím, svoj životopis na kontaktný e-mail.

Zaslaním svojho životopisu dávaš spoločnosti MARKET VISION SLOVAKIA, s.r.o., so sídlom Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava, IČO: 35949376, dobrovoľný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. Udelený súhlas sa vzťahuje na údaje uvedené v zaslanom životopise a je poskytnutý za účelom a na obdobie, ktoré je nevyhnutne potrebné pre realizáciu výberového konania na vyššie uvedenú pracovnú pozíciu.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si študentom 1. až 3. ročníka VŠ (ideálne ekonomické, marketingové zameranie).
- Zaujímaš sa o automobilový trh, dobre sa orientuješ v ponuke a jednotlivých modeloch, poznáš autá po technickej stránke a vieš, ktoré sa najlepšie predávajú.
- Máš analytické schopnosti, vieš vyvodiť závery zo zistených informácií, zosumarizovať to najdôležitejšie.
- Ku svojej práci pristupuješ zodpovedne, dokážeš pracovať samostatne a dá sa na teba spoľahnúť, že svoju prácu urobíš, ako najlepšie vieš.
- Ovládaš pravopis a gramatiku, nemusí po tebe nikto texty opravovať.
- Vieš sa časovo prispôsobiť, keď je treba.
- Výhodou sú skúsenosti s redakčnými systémami, cit pre grafiku, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti.

Sme inovatívnou Market Intelligence agentúrou s vysokou dynamikou rastu. V oblasti Market Intelligence sa v rámci špecializovaných tímov zameriavame na Customer Intelligence a Competitive Intelligence s využitím nástrojov mystery shoppingu, merania zákazníckej skúsenosti a vlastných sektorovo zameraných aplikácií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erik Adamčiak
E-mail: poslať životopis
ID: 2561675   Dátum zverejnenia: 10.10.2017