Pracovníčka v internetovom obchode (www.market24.sk) (Ref. č.: PRO-Oct-18-04)

Market 24, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 37, Nové Mesto
Termín nástupu
02.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade - logistika:
- Príjem tovaru od dodávateľov v internom sklade pre e-shop www.market24.sk (kontrola prijatého tovaru s faktúrou dodávateľa, scanovanie cez čítačku EAN kódov)
- Kompletizácia objednávok, príprava na odoslanie, balenie zásielok, lepenie prepravných štítkov

Administratívna práca:
- Spravovanie objednávok (objednávanie u dodávateľov, vystavenie faktúry klientovi, potvrdzovanie objednávky klientovi, komunikácia prevažne mailová s klientom a dodávateľmi ohľadom objednávok)
- Príprava a zmena podkladov pre E-shop (texty) - práca v Exceli a Worde

Jedná sa o mix činností, každý deň je iný mix práce v sklade a administratívnej práce.

Pracovná doba v pracovné dni 08:30-17:00.
Mzda v skúšobnej dobe 650 EUR (prvé 3 mesiace) - po skúšobnej dobe 700 EUR brutto.

Zamestnanecké zľavy na tovar z e-shopu.
Vianočné bonusy
Práca v mladom dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Internetový obchod - www.market24.sk. Na trhu od roku 2010. Internetový obchod pre celú rodinu. Market 24 okrem maloobchodu pôsobí aj ako distribútor viacerých značiek pre Slovenskú a Českú republiku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Market 24, s.r.o
Stará Vajnorská 37
83104 Bratislava
ID: 3409349   Dátum zverejnenia: 18.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700