Predajca e-shopu www.market24.sk

Market 24, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 37, Nové Mesto
Termín nástupu
24.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru zo skladu (práca v sklade)
- Balenie zásielok, príprava prepravných štítkov
- Spravovanie objednávok
- Príprava a zmena podkladov pre E-shop (texty) - práca v Exceli a Worde
- Príprava a výdaj tovaru pre osobný odber
- Komunikácia s klientmi internetového obdchodu a obchodnými partnermi mailom, telefonicky i osobne
Jedná sa o mix činností, každý deň je iný

Pracovná doba v pracovné dni 08:30-17:00.

Mzda v skúšobnej dobe 650 EUR (prvé 3 mesiace) - po skúšobnej dobe 700 EUR brutto.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Internetový obchod Market 24. Na trhu sme od roku 2010.
Internetový obchod pre celú rodinu. Od detských potrieb, cez domáce potreby, knihy, i šport.
Aktuálne na 4 trhoch:
Slovensko - www.market24.sk
Česká republika -www.market-24.cz
Maďarsko - www.market-24.hu
Rumunsko - www.market-24.ro
Príprava ďalších krajín pre rok 2024

Market 24 okrem maloobchodu pôsobí aj ako distribútor viacerých značiek pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti detských potrieb (kočíky, autosedačky, hračky, odrážadlá, trojkolky a iné).

Neustále sa rozširujeme, ponúkame zaujímavú prácu, možnosť pracovného posunu. Rozširovanie o nové trhy. Príležitosť pre všetkých, ktorí radi pracujú a sú za to ohodnotení.

Do budúcnosti možnosť rastu a zamerania na činnosti, v ktorých je uchádzač najlepší (sklad, správa objednávok, marketing...)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3389586  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700