Pracovník e-shopu www.market24.sk

Market 24, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 37, Nové Mesto
Termín nástupu
20.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 700 EUR/mesiac700 EUR po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna práca v sklade:
- Balenie zásielok - práca v sklade, príprava prepravných štítkov
- Príprava a výdaj tovaru pre osobný odber
- Príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru zo skladu (práca v sklade)

Administratívna časť:
- Spravovanie objednávok z internetového obchodu - administratívna práca
- Komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi mailom, telefonicky i osobne
- Príprava a zmena podkladov pre E-shop (práca v Exceli a Worde, texty v slovenčine a preklad do češtiny pomocou prekladača ) - administratívna práca

Jedná sa o mix pracovnej činnosti - v administratíve i sklade. Každý deň je iný, ak nemáte radi stereotyp, práca ideálna práve pre Vás.

Pracovná doba - v pracovné dni medzi 8:30-17:00, nepracuje sa cez sviatky a víkendy.
Možnosť využitia zliav pri nákupe tovaru z ponuky e-shopu.
Odmeny viac krát do roka k základnému platu.
Nástupný plat 650 EUR / brutto, po skúšobnej dobe 700 EUR brutto.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Internetový obchod Market 24. Na trhu sme od roku 2010.
Internetový obchod pre celú rodinu. Od detských potrieb, cez domáce potreby, knihy, i šport.
Aktuálne na 4 trhoch:
Slovensko - www.market24.sk
Česká republika -www.market-24.cz
Maďarsko - www.market-24.hu
Rumunsko - www.market-24.ro
Príprava ďalších krajín pre rok 2024

Market 24 okrem maloobchodu pôsobí aj ako distribútor viacerých značiek pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti detských potrieb (kočíky, autosedačky, hračky, odrážadlá, trojkolky a iné).

Neustále sa rozširujeme, ponúkame zaujímavú prácu, možnosť pracovného posunu. Rozširovanie o nové trhy. Príležitosť pre všetkých, ktorí radi pracujú a sú za to ohodnotení.

Do budúcnosti možnosť rastu a zamerania na činnosti, v ktorých je uchádzač najlepší (sklad, správa objednávok, marketing...)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3211862  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 700 EUR/mesiac700 EUR po skúšobnej dobe