Predajca v internetovom obchode www.market24.sk - administratívny pracovník (Ref. č.: PM24-OKT17-04)

Market 24, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Stará Vajnorská 37, Bratislavský kraj
Termín nástupu
18.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spravovanie objednávok z internetového obchodu - administratívna práca
- Komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi mailom, telefonicky i osobne
- Príprava a zmena podkladov pre E-shop (práca v Exceli a Worde, texty v slovenčine a preklad do češtiny pomocou prekladača ) - administratívna práca
- Balenie zásielok - práca v sklade, príprava prepravných štítkov
- Príprava a výdaj tovaru pre osobný odber
- Príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru zo skladu (práca v sklade)
Jedná sa o mix pracovnej činnosti - v administratíve i sklade.

Pracovná doba - v pracovné dni medzi 8:30-17:00, nepracuje sa cez sviatky a víkendy.
Možnosť využitia zliav pri nákupe tovaru z ponuky e-shopu.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Termín nástupu je od 18.10.2017 najneskôr, posielajte životopisy len ak môžete k tomuto termínu nastúpiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Internetový obchod - www.market24.sk. Na trhu od roku 2010. Internetový obchod pre celú rodinu. Market 24 okrem maloobchodu pôsobí aj ako distribútor viacerých značiek pre Slovenskú a Českú republiku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Market 24, s.r.o
Stará Vajnorská 37
83104 Bratislava
ID: 3211862   Dátum zverejnenia: 11.10.2017