Montážnik tieniacej techniky

MARKAT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
08.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka do nášho tímu na montáž všetkých druhov tieniacej techniky (žalúzie, rolety, markízy, sieťky). Občasný rozvoz tovaru v rámci veľkoobchodnej činnosti spoločnosti.

Flexibilná pracovná doba, mladý kolektív, zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka. Skúsenosti v danej oblasti nie sú podmienkou, ponúkame kompletné zaučenie.

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá začala svoje aktivity rozvíjať v roku 2012. Zaoberáme sa dodávkou a montážou tieniacej techniky najvyššej kvality (žalúzie, rolety, markízy, sieťky a pergoly) na novostavby a rekonštrukcie domov, bytov a priemyselných budov. Poskytujeme servis, opravy a údržbu všetkých typov tieniacej techniky od rôznych výrobcov.
Prostredníctvom výhradného zastúpenia zabezpečujeme dodávky tieniacej techniky pre veľkoobchodným partnerov v rámci celého Slovenska a ostatných štátov EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Levická 312/30
94901 Nitra
ID: 2531853   Dátum zverejnenia: 26.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600-1000