Можливість для людей з України
Logo MARKAT s.r.o.

Montážnik/montér tieniacej techniky

MARKAT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka do nášho tímu na montáž všetkých druhov tieniacej techniky (žalúzie, rolety, markízy, sieťky). Považuješ sa za zručného človeka, ktorý vie čeliť novým výzvam? Ak sa nebojíš práce, pridaj sa k nám. My zabezpečujeme všetky prostriedky - auto, náradie, oblečenie a samozrejme aj zaučenie.

Flexibilná pracovná doba, mladý kolektív, zamestnanecké benefity - darčekové balíčky, poukážky, tím buildingové aktivity, istota práce počas celého roka, 13. a 14. plat, motivačné ohodnotenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka. Skúsenosti v danej oblasti nie sú podmienkou, ponúkame kompletné zaučenie.

Sme stabilná a spoľahlivá spoločnosť, ktorá začala svoje aktivity rozvíjať v roku 2012. Zaoberáme sa dodávkou a montážou tieniacej techniky najvyššej kvality (žalúzie, rolety, markízy, sieťky a pergoly) na novostavby a rekonštrukcie domov, bytov a priemyselných budov. Poskytujeme servis, opravy a údržbu všetkých typov tieniacej techniky od rôznych výrobcov.
Prostredníctvom výhradného zastúpenia zabezpečujeme dodávky tieniacej techniky pre veľkoobchodným partnerov v rámci celého Slovenska a ostatných štátov EÚ.
Našou prioritou je tak starostlivosť o zákazníka ako aj starostlivosť o zamestnancov. Veď jeden spokojný zamestnanec je viac ako traja nespokojní :-)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Katrenčíková
Tel.: +421905677441
E-mail: poslať životopis
ID: 2531853  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac