Logo Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Prevádzkový manažér

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopného kandidáta na pozíciu Prevádzkový manažér, ktorý bude mať na starosti riadenie a zabezpečenie chodu prevádzky, vedenie tímu údržbárov a vedúcich údržby. Ak ste zodpovedná osoba so skúsenosťami v oblasti údržby a praxou vo vedení ľudí, tak hľadáme práve Vás.

Náplň práce:

• Riadenie, kontrola a organizácia podriadených pracovníkov - personálna agenda (výkazy, mzdové podklady, plán dochádzky, harmonogramy, protokoly, OPP, náradie...)

• Riadenie, kontrola a organizácia subdodávateľov - obchodná agenda subdodávateľské obchodné vzťahy, zabezpečovanie materiálu a služieb/prác)

• Riadenie, kontrola a organizácia termínov a výkonov plnenia zverených úloh v súlade so zmluvami a platnou legislatívou (znalosť príslušných noriem a vyhlášok...)

• Komunikácia so zákazníkmi  (prípadne aj v cudzom jazyku)

• Príprava rozpočtov a cenových ponúk - ekonomická agenda

• Nastavovanie pravidelnej a mimoriadnej údržby

• Riešenie prevádzkových problémov servisných zásahov

• Plánovanie servisných výkonov

 • 1x ročne odmena

•  Auto na súkromné účely

•  Časová flexibilita

•  Mobil, notebook

•  Individuálny prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V technickom odbore, prax v riadení

Počet rokov praxe

5

• Elektrotechnik – min. vyhláška 22

• Znalosť v oblasti TZB

• Zodpovednosť, komunikatívnosť

• Technická, organizačná a obchodná kompetentnosť

• Znalosť AJ alebo NJ – výhodou

Naša spoločnosť je spoločnosťou zaoberajúcou sa komplexnou správou nehnuteľností s cieľom dosiahnutia maximálnych synergií potrebných pre optimalizáciu prevádzkových nákladov. Je spoločnosťou s ambíciou poskytnúť na trhu služieb sofistikovaný produkt postavený na základných kvalitatívnych hodnotách spoločnosti, ktorými sú profesionalita,
spoľahlivosť, komplexnosť.
Naša spoločnosť prináša svojim klientom výhodu optimalizácie prevádzkových nákladov a cash-flow ako aj vysokú efektivitu vlastných riadiacich procesov vzhľadom na úzku paušalizovanú spoluprácu s jediným partnerom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Balogová
E-mail: poslať životopis
ID: 4837151  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac