Reagujte bez životopisu
Logo Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Dispečer - Vzdialený dohľad - Práca vhodná pre ZŤP - Bratislava

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Shopping Palace, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
5,31 EUR/hod.1. Junior dispečer - 5,309 € /hod 2. Senior dispečer - 5,50 € / hod 3. Výkonnostná odmena - 0,20 € /hod. 4. Príplatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha CCTV
- Spracovávanie pravidelných reportov
- Telefonická a emailová komunikácia s výjazdovými skupinami, klientmi, záchrannými zložkami
- Nutná znalosť základov PC /Word, Excel, Outlook/
- Dvojzmenná prevádzka
- Okamžité riešenie vzniknutých udalostí a poplachov

Práca je vhodná pre ZŤP, máme bezbariérový prístup.

​- Práca v čistom a príjemnom prostredí centrály firmy
​- K dispozícií umývačka riadu, kávomat, bezplatné parkovanie
​- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov
​- Možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
​- Korektný prístup k zamestnancom​

Informácie o výberovom konaní

Hodinová mzda :
1. Junior dispečer - 5,003 € /hod
2. Senior dispečer - 5,50 € / hod
3. Výkonnostná odmena - 0,20 € /hod
4. Príplatky v zmysle zákonníka práce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strážna služba SBS

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Základy PC /Outlook, Word, Excel, skúsenosti s CCTV/
- Overené čestné vyhlásenie​
- Zdravotná spôsobilosť
- Preukaz odbornej spôsobilosti typu S /stačí osvedčenie o absolvovaní kurzu/
- Záujemci najlepšie z Bratislavy a blízkeho okolia

Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4528976  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,31 EUR/hod.