Reagujte bez životopisu

SBS pracovník /Operačné - Dispečing/ - Bratislava

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce
VIVO!, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Po odpracovaní 3 mesiacov hodinová mzda 5,20€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Opreačný dôstojník, Dispečing, Práca s PC, CCTV, EPS

- príspevok na ubytovanie 150 €
- príspevok za kamaráta 50€ po prvom plnohodnotne odpracovanom mesiaci
- náborový príspevok 100€ po prvom plnohodnotne odpracovanom mesiaci
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov
- možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možnosť nadčasov
- korektný prístup k zamestnancom

Informácie o výberovom konaní

- Zdravotná spôsobilosť
- Čistý odpis Registra trestov
- Preukaz odbornej spôsobilosti typu S
- Záujemca z Bratislavy a blízkeho okolia výhodou

- Práca z PC, CCTV, EPS

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strážna služba SBS

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4467342  Dátum zverejnenia: 20.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.