Bezpečnostní pracovník/ice pro jadernou elektrárnu Temelín

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Místo práce
Temelín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 166 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Fyzická ostraha jaderného zařízení a jaderného materiálu
• Zásahová, pochůzková, monitorovací a kontrolní činnost
• Řešení krizových a mimořádných situací
• Komunikace se zaměstnanci klienta a dodavatelů
• Výkon služby se zbraní i se služebním vozidlem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástup možný IHNED, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč
• Nástupní mzdu pro držitele platného zbrojního průkazu od 165 Kč/h + příplatky
• Práci ve dvousměnném provozu (denní/noční)
• Práci na prestižní zakázce
• V případě zájmu a kvalitně odváděné práce jistota profesního i platového růstu
• Zajištění potřebných přípravných kurzů pro profesní zkoušky
• Částečné uhrazení nákladů na pořízení zbrojního průkazu sk.D
• Možnost zajištění ubytovny
• MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2, příspěvek na důchodové / životní pojištění a další

Informace o náboru

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na 702 225 584

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Trestní bezúhonnost
• Min. vyučen
• Dobrá fyzická kondice
• Spolehlivost, pracovitost, ochota se učit novým věcem
• Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb. (lze požádat po nástupu)
• Zbrojní průkaz sk. „D“ výhodou (nutnost jej získat po nástupu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.m2c.eu

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4450489  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 166 EUR/měsíc