Reagujte bez životopisu
Logo Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Mobilný údržbár - okolie Trnavy a Bratislavy

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacMzda na SZČO je podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržbárske práce (elektro, voda, plyn,...)
- Drobné stavebné a inštalatérske práce
- Kontrolná činnosť zariadení na zverených objektoch
- Zamestnanec dostane služobné auto vybavené potrebným náradím

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov
- možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- korektný prístup k zamestnancom

Informácie o výberovom konaní

Druh pracovného pomeru:
- HPP, alebo SZČO

Pracovná doba:
- Pondelok až Piatok /8 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Údržbárske práce (elektro, voda, plyn,...) - Drobné stavebné a inštalatérske práce - Kontrolná činnosť zariadení na zverených objektoch - Zamestnanec dostane služobné auto vybavené potrebným náradím, elektrotechnik - potrebný § 22

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

samostatný elektrotechnik § 22

Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4438331  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac