M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Facility manager

Mark2 Corporation Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Náplň práce
  • komplexná technická a administratívna starostlivosť o zverený objekt (Obchodné centrum)
  • riadenie projektov a procesov
  • zabezpečenie prevádzky
  • pravidelné kontroly, servisy a revízie
  • odstraňovanie závad podľa požiadaviek klienta
  • riadenie dodávateľov a subdodávateľov
  • vedenie súvisiacej dokumentácie
  • zodpovednosť za fakturáciu a podklady na mzdy
  • zodpovednosť za podriadených zamestnancov

Požiadavky
  • vzdelanie stredoškolské s maturitou
  • práca s PC (word, exel, outlook)
  • vodičský preukaz B

Výhody a benefity
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • notebook, telefón a internet bez obmedzení
  • teambuildingy
  • možnosť absolvovať zahraničnú stáž v rámci holdingu

  • manažérske zručnosti
  • kultivovaný slovný a písomný prejav
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • prezentačné schopnosti, vyjednávacie zručnosti, schopnosť rozhodovania;
  • samostatnosť, tímová spolupráca
  • pozitívny a proaktívny prístup k práci

Pracovný pomer
HPP/živnosť

Platové podmienky
Od 1350eur/brutto (v závislosti od kvality uchádzača a pracovných skúseností)

Kontakt

Adresa spoločnosti

Panenská 8
Bratislava

ID: 3945921  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.