Podnikový účtovník

Marják, Ferenci & Partners s.r.o.

Miesto práce
Tajovského, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ iné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidovanie a účtovanie došlých faktúr, dobropisov a iných daňových dokladov
• príprava podkladov a výkazov DPH - kontrolný výkaz, súhrnný výkaz a daňové priznanie
• kontrola povinných náležitostí dokladov
• sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
• spracovanie miezd, hlásenia a výkazy do inštitúcií
• práca v programe OMEGA
• perspektíva pracovného postupu na úroveň kvalifikovaného daňového poradcu, kvalifikačné zázemie v plnej réžií advokátskej kancelárie

• stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa spoločnosti
• školenia (napr. daňové poradenstvo)
• príjemné pracovné prostredie
• stravné lístky vo vyššej hodnote

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
KROS Omega - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• samostatné rozhodovanie
• organizačné schopnosti
• flexibilita
• komunikatívnosť
• ochota a chuť vzdelávať sa v oblasti daňového poradenstva

Naša advokátska kancelária poskytuje svojim klientom komplexný právny servis vo všetkých sférach ich profesionálneho a súkromného života. Náš početný tím právnikov ponúka široké skúsenosti a vedomosti v rôznorodých oblastiach práva. Každý úspešný obchod so sebou prináša potrebu právneho poradenstva a naša advokátska kancelária je pripravená ponúknuť Vám tento servis v najvyššej kvalite. Rozumieme nielen právu, ale aj obchodu a tieto znalosti premietame do každého aspektu našej práce. Vnímame starostlivo potreby klienta obchod uzavrieť a zároveň byť pri ňom právne chránený.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tajovského 17
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
ID: 3848097  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac