670 EUR

Advokátsky koncipient

Marják, Ferenci & Partners s.r.o.

Miesto práce
Tajovského 17, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď (dohoda možná)
Celková mzda (brutto)
670 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň zahŕňa prácu v tíme právnikov poskytujúcom právne služby klientom vo viacerých oblastiach práva, najmä:
• komunikácia s klientmi, poskytovanie právneho poradenstva a právnych konzultácii,
• zastupovanie klientov pred súdmi a orgánmi verejnej správy,
• tvorba, posudzovanie a kontrola právnych dokumentov,
• spisovanie a pripomienkovanie zmlúv,
• príprava podaní na súd, sporová a nesporová agenda.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

670,00

• rôznorodá a zaujímavá agenda;
• dlhodobá spolupráca umožňujúca osobný a profesijný rast;
• mladý a dynamický pracovný kolektív;
• hradená účasť na školeniach a seminároch;
• atraktívne pracovné prostredie v centre Košíc;
• teambuildingy;
• kurzy anglického jazyka hradené zamestnávateľom.

Štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou spolu s krátkym motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte emailom na adresu [email protected] Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta sa vyžaduje, aby mal zmysel pre zodpovednosť a tímovú prácu. Taktiež sa vyžaduje znalosť vybraných odvetví práva a výborná znalosť slovenského jazyka. Schopnosť spoľahlivo a samostatne zvládať úlohy, záujem na svojom profesionálnom raste, príjemné vystupovanie, precíznosť a diskrétnosť.

Naša advokátska kancelária poskytuje svojim klientom komplexný právny servis vo všetkých sférach ich profesionálneho a súkromného života. Náš početný tím právnikov ponúka široké skúsenosti a vedomosti v rôznorodých oblastiach práva. Každý úspešný obchod so sebou prináša potrebu právneho poradenstva a naša advokátska kancelária je pripravená ponúknuť Vám tento servis v najvyššej kvalite. Rozumieme nielen právu, ale aj obchodu a tieto znalosti premietame do každého aspektu našej práce. Vnímame starostlivo potreby klienta obchod uzavrieť a zároveň byť pri ňom právne chránený.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tajovského 17
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Stella Seidenglanzová
Tel.: +421948616497
E-mail: poslať životopis
ID: 3804395   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   670,00