Technik - dispečer

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Ražňany
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac1300 eur brutto/mesiac (1040 eur základná mzda + 260 eur garantováná pohyblivá zložka mzdy) + pohyblivá zložka mzdy motivačná do výšky 260 eur + odmeny na základe hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a bezpečnosti technických strojov a zariadení, vrátane ich opráv a údržby
- prihlasovanie a odhlasovanie vozidiel
- sledovanie prevádzkových údajov – spotreba PL a mazadiel, náhradných dielov a nákupu materiálov
- spolupráca pri riadení dopravnej činnosti prevádzky, optimalizácia vývozných trás a pod.
- vedenie evidencie podľa požiadaviek legislatívy a interných predpisov
- zabezpečovanie ďalších dopravných činností súvisiacich s vývozom a zberom odpadov

- práca v stabilnej spoločnosti
- dobré mzdové podmienky /základná mzda + osobné ohodnotenie na mesačnej báze/
- možnosť vzdelávania a rozvoja
- mobilný telefón
- príspevky na DDS
- iné sociálne výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, doprava

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dopravných činností

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a organizačné schopnosti
- znalosti legislatívy v oblasti dopravy a odpadov
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita

Spoločnosť sa zaoberá najmä poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov, skládkovanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4535915  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac