Strojník, manipulačný pracovník - Košice /MAGNA/ v hrubom 1200 eur/mesiac

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
3,87 EUR/hod.osobné ohodnotenie vyplácané na mesačnej báze, dochádzkový bonus vyplácaný na mesačnej báze, mzdové zvýhodnenia za prácu v noci, sobotu, nedeľu a sviatok, hrubá mesačná mzda 1200 eur (základná mzda + pohyblivá mzda + dochádzkový bonus + príplatky), odmeny na základe hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulačné práce spojené s nakladaním odpadov a druhotných surovín u zákazníka
-triedenie a lisovanie druhotných surovín (plast, kov, papier,...),
-expedícia druhotných surovín,
-obsluha rôznych lisovacích zariadení,
-obsluha ťahacích vozíkov, VZV,
-udržiavanie čistoty na pracovisku,
-vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného
-obsluha rolovacích brán a pod.
pracovný čas - nepretržitá prevádzka (podľa harmonogramu pracovných zmien)

práca v stabilnej prosperujúcej firme,
ďalšie mzdové podmienky - osobné ohodnotenie vyplácané na mesačnej báze (základná časť 0-0,97 eur /hod a motivačná časť 0-0,97 eur/hod),
príplatky a mzdové zvýhodnenia za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok nad rámec ZP,
dochádzkový bonus na mesačnej báze /za každú odpracovanú hodinu vo výške 10% z priemernej hodinovej mzdy zamestnanca/,
starostlivosť o zamestnancov po zdravotnej a odbornej stránke,
dobré pracovné podmienky,
príspevky na DDS,
ďalšie príspevky zo SF (na stravovanie, sociálna výpomoc, darčekové poukážky a pod.)

Pri zaslaní životopisu na e-mailovú adresu uviesť pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

dobrá fyzická zdatnosť a zdravotný stav,
strojnícky preukaz /kolesový nakladač/ - výhoda,
obsluha VZV - výhoda,
viazač bremien - výhoda,
zodpovednosť,
spoľahlivosť,
samostatnosť.

Spoločnosť sa zaoberá najmä poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov, skládkovanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4427536  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,87 EUR/hod.